Форумџика на годината 2019: НОМИНАЦИИ

Депилација на раце

Дискусија во 'Тело' започната од Vesna89, 4 декември 2009.

?

Ги депилирате ли рацете?

 1. Не

  151 глас(а)
  25,2%
 2. Да

  449 глас(а)
  74,8%
 1. jagotka123

  jagotka123 Истакнат член

  Се зачлени на:
  3 март 2012
  Пораки:
  1.435
  Допаѓања:
  119
  Пол:
  Женски
  Kade ides na depilacija od nitu Edna do sega ne sum zadovolna zaso gledat samo sto pobrzo da zavrsat
   
 2. LadyR

  LadyR Истакнат член

  Се зачлени на:
  27 јуни 2012
  Пораки:
  596
  Допаѓања:
  883
  Дечки знам дека е за раце темава, но дали неко би можел во Скопје (Центар, Кисела Вода, Аеродром, Карпош) да ми препорачате студио за обликување веѓи? Ама стварно да е добро :)
   
 3. Queen8

  Queen8 Популарен член

  Се зачлени на:
  8 февруари 2018
  Пораки:
  3.468
  Допаѓања:
  20.358
  Пол:
  Женски
  Ги депилирам со ладен восок, ама не цели, само кај што има потреба.
   
  На KuklickaMoja, Lovelybaby<3, Soncence3 и 3 други им се допаѓа ова.