Депилација

Дискусија во 'Канта' започната од Srcenceto1, 30 јуни 2013.

 1. Srcenceto1

  Srcenceto1 Активен член

  Се зачлени на:
  23 јуни 2013
  Пораки:
  7
  Допаѓања:
  1
  Потребно ми е да знам дали некој од вас до сега се депилирал во Жанета естетик и какво е вашето искуство? има ли хигиена? :^)
   
 2. SunnyGirl2

  SunnyGirl2 Популарен член

  Се зачлени на:
  26 ноември 2012
  Пораки:
  4.632
  Допаѓања:
  5.348
  да си коментираш во соодветна тема??
  Оваа треба во канта
   
 3. bliznacka

  bliznacka Нов член

  Се зачлени на:
  2 април 2012
  Пораки:
  127
  Допаѓања:
  37
  Канта неканта, оваа тема според насловот ми е најсоодветна да прашам, другите се се зa депилација ваква-онаква, раце, нозе, интима, а моето прашање е општо.

  Дали имала некоја искуство со производите за депилација на Афродита? Полоши се, подобри од останатите ленти и ролони?