1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Депилација

Дискусија во 'Канта' започната од AnaNaskovska, 27 јуни 2011.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. AnaNaskovska

  AnaNaskovska Истакнат член

  Се зачлени на:
  24 септември 2010
  Пораки:
  5
  Допаѓања:
  1
  Епа вака дечки..за утре закажав за депилација на интимата...треба да добијам задутре и затоа...а за една недела ќе одам на одмор и си викам да не ми е премогу рано ама неможам никако покасно ќе имам добиено...што мислите ќе ми пораснат брзо?за колку време ќе ми пораснат големи?идам со дечко на одмор па сакам да не ми се мн големи таму... :D
   
 2. viki44e

  viki44e Популарен член

  Се зачлени на:
  17 мај 2010
  Пораки:
  1.988
  Допаѓања:
  1.087
  Повели,имаш цела тема за депилација.
  telo/intimna-depilacija-t31/

  [mod-kirilica:ysttc6r1][/mod-kirilica:ysttc6r1]
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.