Дерматолог

Дискусија во 'Лице' започната од narcis2011, 22 септември 2011.

 1. barba12

  barba12 Активен член

  Се зачлени на:
  10 октомври 2018
  Пораки:
  109
  Допаѓања:
  38
  Пол:
  Женски
  Kaj mene ne vredese sekoe odenje 5 min pod laser 500 denari, mnogu pari isfrliv dzabe.. Mozam da kazam deka I mi se vlosija podocna..
   
 2. barba12

  barba12 Активен член

  Се зачлени на:
  10 октомври 2018
  Пораки:
  109
  Допаѓања:
  38
  Пол:
  Женски
  Ima 2 nedeli kaj sto gi pijam I ne gledam nikakov efekt
   
 3. delevingne

  delevingne Популарен член

  Се зачлени на:
  26 август 2014
  Пораки:
  523
  Допаѓања:
  1.003
  Испиј ги сите па тогаш ефекти
   
 4. IamSexyAndIKnowIt

  IamSexyAndIKnowIt Популарен член

  Се зачлени на:
  18 април 2012
  Пораки:
  959
  Допаѓања:
  1.781
  Пол:
  Женски
  Ajde preporacajte mi dobar, najdobar dermatolog vo Bitola. Da vidam poveke mislenja. Iskustva. Potocno za hemiski piling mi e.
   
 5. Calla

  Calla Истакнат член

  Се зачлени на:
  23 август 2011
  Пораки:
  377
  Допаѓања:
  817
  Церин се околу 1500/1600 ден. Ги пиев заедно со друга терапија, ама не можам да кажам дека се случи чудо, инаку имаат добар состав и се на природна база.

  Пс. Сумамед беше најголемата грешка во мојата борба со акни, и јас после него лом се имав направено. 'Не' за сумамед!
   
  На Antebellum му/ѝ се допаѓа ова.
 6. barba12

  barba12 Активен член

  Се зачлени на:
  10 октомври 2018
  Пораки:
  109
  Допаѓања:
  38
  Пол:
  Женски
  Iskustvo so dr kosta cvetkovik za tretmani za akni I luzni od akni?
   
  На ludamaja10 му/ѝ се допаѓа ова.
 7. angela.kostova

  angela.kostova Истакнат член

  Се зачлени на:
  11 јануари 2013
  Пораки:
  150
  Допаѓања:
  174
  Пол:
  Женски
  @moon1 како се вика докторката кај што идеш? Резултатите ти се одлични, па и јас да отидам да добијам мислење да се средам малце.
   
  На IamSexyAndIKnowIt му/ѝ се допаѓа ова.
 8. Jane.Birkin

  Jane.Birkin Истакнат член

  Се зачлени на:
  14 август 2017
  Пораки:
  174
  Допаѓања:
  1.734
  Пол:
  Женски
  Јас денес закажав термин кај Др.Старова на 28ми ноември. Ако сакаш да ми пратиш слики во дм
   
 9. ludamaja10

  ludamaja10 Истакнат член

  Се зачлени на:
  27 јуни 2017
  Пораки:
  847
  Допаѓања:
  573
  Моментално сум кај него на терапија, ќе пишам резултати
   
 10. barba12

  barba12 Активен член

  Се зачлени на:
  10 октомври 2018
  Пораки:
  109
  Допаѓања:
  38
  Пол:
  Женски
  I jas sum momentalno na terapija kaj nego.. Mi dade minocin I cerin, lokalno sona I aknefug. Tebe?
   
  На ludamaja10 му/ѝ се допаѓа ова.
 11. bella108

  bella108 Истакнат член

  Се зачлени на:
  5 декември 2014
  Пораки:
  80
  Допаѓања:
  39
  Пол:
  Женски
  И јас сум на терапија кај него од пред недела дена исто и мене ми даде сона миноцин капсули и гел и крема на биоксин
   
  Последна измена: 18 септември 2019
 12. ludamaja10

  ludamaja10 Истакнат член

  Се зачлени на:
  27 јуни 2017
  Пораки:
  847
  Допаѓања:
  573
  Јас сум на Фемисан А капки - биоксин гел за миење и биоксин крема + скинорен крема која неможсм да ја најдам никадее
   
 13. moon1

  moon1 Популарен член

  Се зачлени на:
  4 јануари 2015
  Пораки:
  599
  Допаѓања:
  2.142
  Пол:
  Женски
  Анета Тасевска
   
  На ivanchos, angela.kostova и IamSexyAndIKnowIt им се допаѓа ова.
 14. delevingne

  delevingne Популарен член

  Се зачлени на:
  26 август 2014
  Пораки:
  523
  Допаѓања:
  1.003
  Од вчера вртам на др.Старова,исклучен им е телефонот,да не има нов број ?
   
 15. Elence93

  Elence93 Популарен член

  Се зачлени на:
  16 декември 2009
  Пораки:
  4.159
  Допаѓања:
  3.366
  Пол:
  Женски
  Пробај го овој Screenshot_20190920-160027_Gallery.jpg
   
 16. delevingne

  delevingne Популарен член

  Се зачлени на:
  26 август 2014
  Пораки:
  523
  Допаѓања:
  1.003
 17. Elence93

  Elence93 Популарен член

  Се зачлени на:
  16 декември 2009
  Пораки:
  4.159
  Допаѓања:
  3.366
  Пол:
  Женски
  Па како што разбрав го ставиле неговиот број за да се закаже таму. Се извинувам ако лошо сум разбрала.
   
  На delevingne му/ѝ се допаѓа ова.
 18. bella108

  bella108 Истакнат член

  Се зачлени на:
  5 декември 2014
  Пораки:
  80
  Допаѓања:
  39
  Пол:
  Женски
  Helpp!!
  Kaде можам да најдам фемисан А капки :?:
   
  На ludamaja10 му/ѝ се допаѓа ова.
 19. ludamaja10

  ludamaja10 Истакнат член

  Се зачлени на:
  27 јуни 2017
  Пораки:
  847
  Допаѓања:
  573
  Срце секоја аптека ја свртев , Скопје нема! Само Србија.
   
  На bella108 му/ѝ се допаѓа ова.
 20. Bella.alleB

  Bella.alleB Истакнат член

  Се зачлени на:
  8 септември 2019
  Пораки:
  45
  Допаѓања:
  698
  Пол:
  Женски
  Колку е преглед кај др. Коста?