1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Дерматолог

Дискусија во 'Канта' започната од anitak, 31 октомври 2011.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. anitak

  anitak Активен член

  Се зачлени на:
  31 октомври 2011
  Пораки:
  1
  Допаѓања:
  0
  Имам долгогодишен проблем со акни, плус и хромонално нарушување за кое сум под терапија, па ми треба да ми препорачате добар дерматолог.
   
 2. 5star

  5star Истакнат член

  Се зачлени на:
  20 ноември 2010
  Пораки:
  73
  Допаѓања:
  24
  Јас би ти ја препорачала Жанета, се наоѓа после железничка, има автоперална, па една кафана и одма зградата до кафаната е козметичко студио Жанета. Јас немам многу проблематична кожа, но секогаш одам кај неа, а имам гледано луѓе кои имале сташно проблематична кожа и со акни и дури рани направени, па со соодветни третмани многу им се подобрило лицето. Ако одиш мислам дека нема да згрешиш. Ако ти требаат повеќе информации слободно пиши ми.
  Поздрав
   
 3. Devojche

  Devojche Истакнат член

  Се зачлени на:
  7 декември 2010
  Пораки:
  102
  Допаѓања:
  36
  Од моето долгогодишно искуство со дерматолози и козметички салони,утврдив дека сите се чиста превара и престанав да одам..никој ништо не ми помогна,дури и полошо ми беше лицето тогаш..колку помалку го третираш,толку подобро..си купив гел за миење што ми одговара и сега само тоа користам :)
  Ти посакувам среќа во потрагата :)
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.