1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Десетиот увид- Џејмс Редфилд

Дискусија во 'Книги' започната од Dark artist, 7 ноември 2017.

 1. Dark artist

  Dark artist Истакнат член

  Се зачлени на:
  9 мај 2017
  Пораки:
  149
  Допаѓања:
  366
  Пол:
  Женски
  Дали некој ја има прочитано книгава и што мислите за неа?
  Јас ја прочитав Целистинско пророштво пред две години, моментално ја читам Десетиот увид, а воедно на факултет учиме за христијанство... хм баш фино!