1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Детски родендени (дати)

Дискусија во 'Канта' започната од Snow-Queen, 14 септември 2012.

 1. Snow-Queen

  Snow-Queen Форумски идол

  Се зачлени на:
  3 ноември 2011
  Пораки:
  15.266
  Допаѓања:
  14.983
  Пол:
  Женски
  Гледајќи ја темата термини за породување, се сетив да направам и ваква тема.Секоја мамичка нека си го пише роденденот на своето детенце.

  Јануари

  Февруари

  Март

  Април

  Мај

  Јуни

  Јули

  Август

  Септември

  Окотмври

  Ноември

  Декември
   
 2. RainBow

  RainBow Глобален модератор Член на тимот

  Се зачлени на:
  3 декември 2009
  Пораки:
  20.513
  Допаѓања:
  58.916
  Пол:
  Женски
  Темата не поттикнува дискусија.