Детски фестивали

Дискусија во 'Дете' започната од inimini, 16 март 2013.

 1. inimini

  inimini Истакнат член

  Се зачлени на:
  20 август 2011
  Пораки:
  216
  Допаѓања:
  67
  Барав и видов дека нешто вакво нема. Дали одите вие, дали одат на детски фестивали или па учествува вашето дете?
  Посетете го Дом на АРМ има убави концерти за деца еднаш месечно и многу е убаво.
   
 2. pupi.girl

  pupi.girl Популарен член

  Се зачлени на:
  21 јули 2011
  Пораки:
  4.259
  Допаѓања:
  7.803
  Пол:
  Женски
  Мојата сестра учествуваше на тра ла ла фестивал за деца во Битола. Претходно беше на аудиција, потоа и напишаа песна за учество. Интересно е за нивна возраст и кога ги гледав сите како играат и пеат си викав алал да им е на децата, толку се опуштени и воопшто не им е срам :) :) :)
   
 3. Snow-Queen

  Snow-Queen Форумски идол

  Се зачлени на:
  3 ноември 2011
  Пораки:
  15.268
  Допаѓања:
  14.954
  Пол:
  Женски
  Имав желба да го носам на златно славејче, но уште е мал...здравје до година.