1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Децата на познатите

Дискусија во 'Дете' започната од sanjaeva, 7 април 2013.

 1. sanjaeva

  sanjaeva Форумски идол

  Се зачлени на:
  3 февруари 2011
  Пораки:
  3.390
  Допаѓања:
  87.640
  Гледав некои слики на нет и сакав да ги споделам со вас, па видов дека нема каде
  или не видов добро :D
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]

  многу кежуал.

  Харпер .... денес прнцеза, утре типувам најголемо шмизличе...
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
   
 2. Snow-Queen

  Snow-Queen Форумски идол

  Се зачлени на:
  3 ноември 2011
  Пораки:
  15.266
  Допаѓања:
  15.011
  Пол:
  Женски
 3. Hipster

  Hipster Форумски идол

  Се зачлени на:
  8 јули 2011
  Пораки:
  5.777
  Допаѓања:
  22.418
  Пол:
  Женски
  Коа сме кај шмизлите ќе си има конкуреција ќерката на поишица
  Suri Cruise- уште од мала ја шмизлаат, додуша слатка ми е мене, како татко и :D
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  Meне кул детенце ми е на Гвен Стефани синот
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  Само ако го фарба уште сеа, глупост голема, инаку кул го облекува баш во нејзин стил.
   
 4. elka.timova

  elka.timova Истакнат член

  Се зачлени на:
  27 мај 2013
  Пораки:
  143
  Допаѓања:
  31
  Пол:
  Женски
  Сеуште нема слика од детето на принцот Вилијам сепак еве да напишам зошто е сепак темата ДЕЦАТА НА ПОЗНАТИТЕ.
   
 5. axl-babe

  axl-babe Истакнат член

  Се зачлени на:
  1 јуни 2013
  Пораки:
  450
  Допаѓања:
  577
  Душички ми се. :D
   

  Прикачени фајлови:

 6. Dog-lover

  Dog-lover Популарен член

  Се зачлени на:
  13 февруари 2013
  Пораки:
  1.510
  Допаѓања:
  3.743
  Пол:
  Женски
  Луис,син му на Подолски :)
   

  Прикачени фајлови:

  На Sunshine.Sunshine му/ѝ се допаѓа ова.
 7. Snow-Queen

  Snow-Queen Форумски идол

  Се зачлени на:
  3 ноември 2011
  Пораки:
  15.266
  Допаѓања:
  15.011
  Пол:
  Женски
  Не го копирав текстот, бидејќи пишува забрането користење на текст и слики, па зато аќе ставам само линк:
  ИСКРЕНО СО ТОДОР ГЕЧЕВСКИ
  Секој збор на Божидар е наша радост
  http://vest.mk/default.asp?ItemID=FD50EBA56034F848B9703F3ADAD5F406
   
 8. Bitter-Sweet

  Bitter-Sweet Форумски идол

  Се зачлени на:
  31 мај 2010
  Пораки:
  13.287
  Допаѓања:
  77.253
  Пол:
  Женски
  [​IMG]

  Принцов Џорџ ми е омилен. :)
   
  На mariz му/ѝ се допаѓа ова.