1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Децата на славните

Дискусија во 'Мода и стил' започната од BoaVista, 21 мај 2011.

 1. BoaVista

  BoaVista Форумски идол

  Се зачлени на:
  23 август 2010
  Пораки:
  3.911
  Допаѓања:
  31.642
  Пол:
  Женски
  Овде ќе постираме слики од дечињата на славните :)
  Близначињата на Џенифер Лопез и Марк Ентони
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  Ќеркичката на Адриана Лима и Марко Јарич
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  Ќерката на Том Крус и Кејти Холмс
  [​IMG][​IMG][​IMG][​IMG]


  Дечињата на Рикардо Кака
  [​IMG]
  [​IMG]
  Синчето на Кристијано Роналдо
   

  Прикачени фајлови:

  На milky-candy му/ѝ се допаѓа ова.
 2. Lovely

  Lovely Популарен член

  Се зачлени на:
  30 ноември 2009
  Пораки:
  1.262
  Допаѓања:
  1.057
  Пол:
  Женски
  Децата на Gwen Stefani
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
   
 3. caroline.costa

  caroline.costa Популарен член

  Се зачлени на:
  29 октомври 2010
  Пораки:
  1.268
  Допаѓања:
  2.587
  Близначињата на Angelina Jolie and Brad Pitt
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]

  Децата на Britney Spears
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
   
  На CoCoGiiiRL му/ѝ се допаѓа ова.
 4. Wild-GirL

  Wild-GirL Популарен член

  Се зачлени на:
  11 септември 2010
  Пораки:
  1.266
  Допаѓања:
  1.258
  Ќерката на Џесика Алба

  [​IMG][​IMG]


  Синот на Кристина Агилера

  [​IMG][​IMG]


  Децата на Дејвид и Викторија Бекам

  [​IMG]
  [​IMG]

  Децата на Кетрин Зета Џонс

  [​IMG]
  [​IMG]
   
  На CoCoGiiiRL му/ѝ се допаѓа ова.
 5. BoaVista

  BoaVista Форумски идол

  Се зачлени на:
  23 август 2010
  Пораки:
  3.911
  Допаѓања:
  31.642
  Пол:
  Женски
  Децата на Цеца
  [​IMG][​IMG][​IMG]
  Децата на Карлеуша
  [​IMG][​IMG][​IMG][​IMG]
   
 6. Wild-GirL

  Wild-GirL Популарен член

  Се зачлени на:
  11 септември 2010
  Пораки:
  1.266
  Допаѓања:
  1.258
  Еве го синот на Цеца :

  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  :)
   
 7. Trendafilka

  Trendafilka Форумски идол

  Се зачлени на:
  28 декември 2009
  Пораки:
  5.941
  Допаѓања:
  27.588
  Дечињата на Вил Смит :)
  [​IMG]

  Сил и Хајди Клум
  [​IMG]

  Џенифер Гарнер и Бен Афлек
  [​IMG]

  Мадона
  [​IMG]
   
  На Hipica му/ѝ се допаѓа ова.
 8. Dgirlll

  Dgirlll Популарен член

  Се зачлени на:
  1 септември 2010
  Пораки:
  953
  Допаѓања:
  7.286
  Пол:
  Женски
  Децата на Диди
  [​IMG]

  Синот на Нели
  [​IMG]

  Синот на Фифти
  [​IMG]

  Еминем
  [​IMG]
   
 9. rossonerka

  rossonerka Популарен член

  Се зачлени на:
  13 април 2010
  Пораки:
  4.160
  Допаѓања:
  15.286
  Децата на супермоделите ;)

  И за мене најјаката мама Хајди Клум, 4 ги има и е супер секси :)
  [​IMG]

  Лепотанчето на Жизел
  [​IMG]

  На Александра Амбросио
  [​IMG]

  Миранка Кер
  [​IMG]

  Синди Крафорд
  [​IMG]

  Клаудиа Шифер
  [​IMG]

  Ева Херцигова
  [​IMG]

  Кејт Мос
  [​IMG]

  EЛи Мекферсон
  [​IMG]

  Наталија Водијанова
  [​IMG]
   
  На Hipica му/ѝ се допаѓа ова.
 10. macence85

  macence85 Популарен член

  Се зачлени на:
  30 август 2010
  Пораки:
  1.217
  Допаѓања:
  821
  Eве ги и Обамовци :lol:
   

  Прикачени фајлови:

  • gal_children_wh1.jpg
   gal_children_wh1.jpg
   Големина на фајлот:
   63,3 KB
   Прегледи:
   1.314
  • malia.jpg
   malia.jpg
   Големина на фајлот:
   28,5 KB
   Прегледи:
   1.314
  • obama.jpg
   obama.jpg
   Големина на фајлот:
   19,5 KB
   Прегледи:
   1.314
  • obama-kids-4-30-09.jpg
   obama-kids-4-30-09.jpg
   Големина на фајлот:
   62,9 KB
   Прегледи:
   1.314
 11. LifeLove

  LifeLove Истакнат член

  Се зачлени на:
  24 септември 2010
  Пораки:
  358
  Допаѓања:
  141
  Наталија Водијанова,не Водњанска :lol:
   
 12. LivingGlam

  LivingGlam Форумски идол

  Се зачлени на:
  28 септември 2010
  Пораки:
  6.073
  Допаѓања:
  56.300
  Пол:
  Женски
  Хајди е стварно прекрасна мајка.
  [​IMG]

  Еве ги на Балак (Луис, Емилио и Јорди се имињата) :)
  [​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG]


  Сега офтопик, ама јас би ја направила оваа комбинација
  [​IMG] :wasntme:
   
  На Hipica му/ѝ се допаѓа ова.
 13. rossonerka

  rossonerka Популарен член

  Се зачлени на:
  13 април 2010
  Пораки:
  4.160
  Допаѓања:
  15.286
  Јас улицата ја напишав :rofl: :tmi:
  Фала на поправката :)
   
  На LifeLove му/ѝ се допаѓа ова.
 14. Hipica

  Hipica Форумски идол

  Се зачлени на:
  31 декември 2009
  Пораки:
  14.369
  Допаѓања:
  14.815
  Хајди Клум :inlove:

  [​IMG][​IMG][​IMG]

  [​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG][​IMG][​IMG]
   
  На LivingGlam му/ѝ се допаѓа ова.
 15. BoaVista

  BoaVista Форумски идол

  Се зачлени на:
  23 август 2010
  Пораки:
  3.911
  Допаѓања:
  31.642
  Пол:
  Женски
  Синчето на Немања Видич - Лука Видич
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
   
  На stewart му/ѝ се допаѓа ова.
 16. Ragazzina

  Ragazzina Истакнат член

  Се зачлени на:
  16 јули 2010
  Пораки:
  117
  Допаѓања:
  56
  Моника Белучи :inlove:

  [​IMG]

  [​IMG]


  Од нашиве, на Весна Петрушевска-Бејби :)

  [​IMG]

  [​IMG]
   
 17. Miss.Waldorf

  Miss.Waldorf Истакнат член

  Се зачлени на:
  27 јуни 2011
  Пораки:
  207
  Допаѓања:
  16
  Ги сакам машките од Дејвид и Викториа. Се надевам Харпер Севн нема да биде скелетична како Викториа хаха =)
   
 18. BlackSwan5

  BlackSwan5 Популарен член

  Се зачлени на:
  6 јуни 2011
  Пораки:
  2.765
  Допаѓања:
  3.558
  Ах синот на Кака е ист тато :inlove: .А и на Роналдо исто така има очи како него.

  [​IMG]
  Навива за тато :inlove:
  [​IMG]

  [​IMG]
  [​IMG]

  Синчето на Лив Тајлер
  [​IMG]
  Синчето на Чаби Алонсо (прав Мадридиста)
  [​IMG]
   
 19. Gioia

  Gioia Популарен член

  Се зачлени на:
  7 јули 2011
  Пораки:
  625
  Допаѓања:
  598
  Ќеркичките на фудбалерот на Барса Давид Виља! ;)
   

  Прикачени фајлови:

 20. Shopaholic77

  Shopaholic77 Истакнат член

  Се зачлени на:
  28 јули 2011
  Пораки:
  181
  Допаѓања:
  109
  Од Џон Траволта - синот - ќерката
  [​IMG] - синот
  [​IMG] - И еве ја од Џон Траволта ќерката

  Еве ги и децата на Анџелина Џоли
  [​IMG]

  Од Џесика Алба
  [​IMG] - првата ќеркичка
  [​IMG] - втората ќеркичка