Дечкото и форумот

Дискусија во 'Врски' започната од brunete, 28 јуни 2011.

 1. brunete

  brunete Истакнат член

  Се зачлени на:
  7 јуни 2011
  Пораки:
  209
  Допаѓања:
  39
  Колку што приметив нема ваква тема..ако има одма клуч :)
  Дали на вашиот дечко му кажуате за Форумот На фемина и дали му кажувате што пишувате на форумоти и како реагира он на тоа! :)
   
 2. cigarce

  cigarce Популарен член

  Се зачлени на:
  5 мај 2011
  Пораки:
  1.396
  Допаѓања:
  3.864
  Пол:
  Женски
  хахахаххаха :D :D
  мојот незнае и не гледам зошто би знаел охохо од магаре до коњ па говедо го имам направено овде :D :D
  шала на страна,искрено незнае и не гледам зошто баш би требало да знае може и ќе дознае :lol:
   
  На brunete му/ѝ се допаѓа ова.
 3. crazyinlove19

  crazyinlove19 Популарен член

  Се зачлени на:
  20 март 2011
  Пораки:
  3.754
  Допаѓања:
  3.706
  Мојот сеуште незнае. :lol: Не ми се меша во такви работи, а мислам и дека нема причина зошто да знае. Па и во случај да дознае, не верувам дека ќе биде нешто страшно.
   
  На Isabel му/ѝ се допаѓа ова.
 4. vendiii

  vendiii Популарен член

  Се зачлени на:
  13 февруари 2011
  Пораки:
  1.368
  Допаѓања:
  2.460
  Па кога ќе се видевме прво му кажУав што сум пишала на форумов тоа ми беше прв муабет кој ми цитирал колку лајкови дента добив или дадов :wasntme: , па секој мој пост на памет го знам и се тоа обавезно , па после некогаш и заедно се приклучувавме и му ја дадов и лозинката и така .... :wasntme:
  Не можам да кријам такво нешто од него , тоа е многу битно тој да знае ние се делиме .... Кај и да е ќе ми каже кај гледа порно и се така :wasntme: . Не може без да се каже .

  Инаку наредна тема предлог дали на дечко ви му кажувате кога менувате влошка ? :tmi:
   
 5. anastasijaki

  anastasijaki Форумски идол

  Се зачлени на:
  2 февруари 2011
  Пораки:
  4.150
  Допаѓања:
  29.102
  Пол:
  Женски
  Мојот знае :devil: не знам како дозна нешто од зборење ми се испушти дека пишав таков и таков коментар на фемина и оп он се зачленил , ме нашол во таа тема и сега фино лепо си гледа се што пишувам :devil:
  внимавам што пишувам иначе ќе летаат глави :P
   
  На maja.kostovska му/ѝ се допаѓа ова.
 6. MacaLove

  MacaLove Популарен член

  Се зачлени на:
  5 јануари 2011
  Пораки:
  2.375
  Допаѓања:
  6.198
  И мојот знае,си чита што сака.
  И секогаш ме прекорува дека цел ден и цела ноќ сум седела :D
   
 7. Isabel

  Isabel Популарен член

  Се зачлени на:
  26 јуни 2011
  Пораки:
  807
  Допаѓања:
  505
  Да не повторувам, исто.
   
 8. maja.kostovska

  maja.kostovska Истакнат член

  Се зачлени на:
  11 јануари 2011
  Пораки:
  288
  Допаѓања:
  192
  ххаахах незнае али негледам ништо лошо ако дознае :DDDD
   
 9. Offspring

  Offspring Форумски идол

  Се зачлени на:
  14 јуни 2010
  Пораки:
  7.164
  Допаѓања:
  26.891
  Ехеее знае уште од кога се зачленив му кажав, знае дека обожавам да висам на форуми и му кажав веднаш штом се зачленив, а и преку форум се имаме запознаено па не му беше необично :lol: Некогаш и од кај него се уклучувам, нема што да кријам ни па да лажам, а и тој не ми чепка ни чита што пишувам, онака, не се замара, а и да чита исто ми се фаќа :)
   
  На Strumfeta93 му/ѝ се допаѓа ова.
 10. RainBow

  RainBow Глобален модератор Член на тимот

  Се зачлени на:
  3 декември 2009
  Пораки:
  19.020
  Допаѓања:
  48.107
  Пол:
  Женски
  Мојот нормално дека знае, и додека е дома се уклучувам. Ама му реков, видам ли дека си читал, си чепкал таму страшно, ама страшно ќе се налутам. Не ми го знае ни никот :)
   
  На cresa-jagoda му/ѝ се допаѓа ова.
 11. brunete

  brunete Истакнат член

  Се зачлени на:
  7 јуни 2011
  Пораки:
  209
  Допаѓања:
  39
  Мојот знае дека често го посетувам форумов и само еднаш му кажав и тоа коа се зачленив и толку,не ме ни прашал што пишувам и јас неќам ни да му кажам тоа си е моја сопственост :)
   
 12. DAngel

  DAngel Форумски идол

  Се зачлени на:
  19 март 2011
  Пораки:
  9.623
  Допаѓања:
  49.945
  Знае уште од денот кога се зачленив. Се имам уклучувано и пред него и не ми пречи да чита, отворена сум пред него и искрена, му кажувам се што мислам...
   
 13. najubava2010

  najubava2010 Популарен член

  Се зачлени на:
  19 април 2010
  Пораки:
  1.619
  Допаѓања:
  4.642
  Знае, па како да незнае кога врти-сучи ја фемина морам барем еднаш дневно да отворам, а најчесто си висам на фемина кога сум на пц.
  Ми го знае и никот но не ми чепка по мислењата, исто како што јас не му чепкам по неговите на Кајгана, Бадијала и некои други форуми кои се за технологија и не ме интересираат исто како што него не го интересираат вагинални инфекции, раскинувања, смирувања и сл.

  Некогаш знам да почнам да го замарам со нешто што тука се дешава и веднаш почнува да ми збори за апликации и сл. и разговорот е веднаш завршен.
   
 14. Victorya

  Victorya Популарен член

  Се зачлени на:
  5 јануари 2010
  Пораки:
  1.398
  Допаѓања:
  499
  Знае дека форумов постои. :D
  Знае дека читам постови, но дека сум зачленета и што коментирам, мислам дека нема потреба да знае. Не дека кријам нешто од него, туку едноставно, фемина ми е како дневник, нема потреба да знае детали за се-тоа што мислам дека треба да знае, ќе му кажам. :)
   
 15. teddybear

  teddybear Популарен член

  Се зачлени на:
  28 декември 2009
  Пораки:
  2.679
  Допаѓања:
  10.361
  Мојот не знае. Ниту пак планирам да дознае. Не знам зошто, не за некоја причина вау ама така биднало.

  Тука пишувам многу работи, искрени постови за него од љубов, а во живо тоа е реткост да го доживее, тука во афект знам и лоши работи да кажам пак за него, па после да се покаам ... језда лошиве работи секогаш и во живо ги добива :rofl: Не дека кријам од него, јас многу пати работи што се мое искрено дело и сметам дека треба да го знае му го праќам, и фино лепо добивам импресии.

  И да му кажам, не е таков да седне да ме демнее на секоја минута, и секој мој пост да го чита. :D Ја би да си остане вака, ама и да дознае дека јас стојам зад никот, не би ми сметало, тоа сум јас ипак. Сега за сега форумчето ми е најдобра другарка. А дечкото и најдобрата другарка не ги мешам, освен ако не дојде до ситуација да морам :D
   
  На 2468 и kate21 им се допаѓа ова.
 16. maca-23

  maca-23 Истакнат член

  Се зачлени на:
  14 април 2011
  Пораки:
  238
  Допаѓања:
  176
  никој не знае па ни мојот дечко не сакам да знае затоа што форумот е анонимен не мора тој се да зане си имам и јас мој живот ако дознае ќе треба да не пишувам еве на пример во темата најЧести лаги што му ги кажувате на дечкото не ќе можам да пишам ако го излажам за нешто
   
 17. Zoza

  Zoza Истакнат член

  Се зачлени на:
  23 февруари 2011
  Пораки:
  792
  Допаѓања:
  291
  мојот знае,не верувам дека е отварал скришно,ама ми е интересен кога му е досадно и кога ке каже: ај отвори тој женскиот форум да си ја изиграм играта ( ја играа ова погоди го знакот со минус плус делење множење) некако многу си се релаксира со неа...
   
 18. tessie

  tessie Форумски идол

  Се зачлени на:
  11 ноември 2010
  Пораки:
  5.342
  Допаѓања:
  18.328
  Пол:
  Женски
  Мм знае дека го сакам мн форумов уште пред да се зачленам си го читкав, ама не знам дали ми го знае никот и дали ми ги чита мислењата...а па и да го направил тоа, веројатно си ќути пошто не видел нешто што тој не знае. :)
   
 19. Aniston

  Aniston Истакнат член

  Се зачлени на:
  15 февруари 2011
  Пораки:
  564
  Допаѓања:
  227
  Знае дека чат пат пишам нешто на женски форум, појма нема дека е овде мислам :lol: но и да дознае, ништо страшно :P
   
 20. Dafnee

  Dafnee Популарен член

  Се зачлени на:
  20 декември 2010
  Пораки:
  340
  Допаѓања:
  1.923
  Знае ама ич мува не го лази. Слатко ми се изнасмеа пошто него му е нејасен концептот - куп жени на еден простор и си решаваат животни пробеми, од типот на - модни критики, што кај да си купам, чевли, вагиналети, диети... итн итн.. :P :))))))

  Го знае форумов и знае дека сум зачленета ама не ми го знае никот и не би му го кажала. Не сакам да се ограничувам.
  А и не чепка.

  Посебно чесно суштество е.
  Зборот му тежи повеќе од намерата и било која друга емоција што може да го натера да ме проверува.
  Ми верува и ме почитува доволно да знае дека ова е само мое и само за мене.
   
  На BoaVista му/ѝ се допаѓа ова.