1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Дечко ми е од друга држава

Дискусија во 'Канта' започната од tinkerbelll, 25 јуни 2010.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. tinkerbelll

  tinkerbelll Популарен член

  Се зачлени на:
  15 мај 2010
  Пораки:
  2.096
  Допаѓања:
  5.017
  Пол:
  Женски
  Многу ми е тешко и ми треба совет..Дечко ми е од друга држава на 1500км од тука.Многу е далеку и проблемот е што не можеме да се гледаме често,туку мнооооогу ретко.Он нон-стоп ме прашува што мислам за нас двајца во иднина,како ке функционираме и слично а јас незнам што да му одговорам.Двајцата студираме и неможеме да размислуваме да живееме заедно или слично.Многу го сакам тој ми е тука за се,се ме разбира и несакам ни да помислам да бидам без него.
  Има ли некој врска како мојава?ми треба некој совет и да слушнам некое друго искуство....
   
 2. Jacy

  Jacy Истакнат член

  Се зачлени на:
  21 мај 2010
  Пораки:
  27
  Допаѓања:
  9
  ima kolku sakas takvi no baraj na tema VRSKA NA DALECINA :)
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.