1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Дејвид Гета

Дискусија во 'Канта' започната од babylove123, 15 јуни 2011.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. babylove123

  babylove123 Истакнат член

  Се зачлени на:
  13 јуни 2011
  Пораки:
  158
  Допаѓања:
  55
  Женски ќе одите ли на Дејвид Гетаа во Охрид ?? Јас многу се радувам што ќе дојде и едвај чекам :rofl: :rofl: :clap: Само сакам да прашам дали некој знае колку ке биде цената на картите ? :)
   
 2. Annie.mk1

  Annie.mk1 Популарен член

  Се зачлени на:
  10 мај 2011
  Пораки:
  1.631
  Допаѓања:
  3.741
  Јас нема да одам, бев лани кога беше во Охрид, а бев и есента во Скопје.. Така да не планирам овој пат :lol:
   
 3. malechkata

  malechkata Истакнат член

  Се зачлени на:
  15 март 2010
  Пораки:
  562
  Допаѓања:
  1.141
  Едвај чекам! Одењето е задолжително бидејќи ќе имам и добро друштво. :D

  Мислам дека картите секогаш излегуваат во продажба околу 15-20 дена пред концертот. Не би требало да се многу скапи. :)
   
 4. starbucks

  starbucks Популарен член

  Се зачлени на:
  12 април 2011
  Пораки:
  3.064
  Допаѓања:
  6.663
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.