1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Диета за нозе !!!

Дискусија во 'Канта' започната од Ebru, 10 април 2011.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. Ebru

  Ebru Истакнат член

  Се зачлени на:
  7 април 2011
  Пораки:
  7
  Допаѓања:
  0
  здраво, сакам да прашам дали знаете како мозам да ги ослабнам нозете (бутовите и листовите) имате ли некој совет? благодарам
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.