1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Диета за слабеење на обемот на половината

Дискусија во 'Канта' започната од blue17, 18 мај 2011.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. blue17

  blue17 Истакнат член

  Се зачлени на:
  18 мај 2011
  Пораки:
  1
  Допаѓања:
  0
  Епа вака...имам сало околу стомакот, однапред не толку ама од страна и позади повеќе, па ако може некоја диета да ми напишете за побрзо слабеење на тој дел. Иначе скоро секој ден сум активна, спортувам, пијам и по 2 литри вода па дури и зелен чај не сум многу дебела се е во ред, само стомачето никако не се трга. Ви благодарам многу ако можете да ми дадете некаква диета, некој совет...:)
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.