1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Диета или план за 1 месец

Дискусија во 'Канта' започната од Girl4ever, 2 јуни 2010.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. Girl4ever

  Girl4ever Истакнат член

  Се зачлени на:
  2 јуни 2010
  Пораки:
  18
  Допаѓања:
  2
  Пол:
  Женски
  Имам вишок на килограми и сакам за еден месец да ги тргнам за секогаш
  дали може да ми кажете ако знаете некоја диета или план со кој може да се ослабе засекогаш ама да трае еден месец диетата ? Ке ви бидам многу благодрка ако напишете некој план кој може да содржи и вежби ;) ;)
   
 2. Girl4ever

  Girl4ever Истакнат член

  Се зачлени на:
  2 јуни 2010
  Пораки:
  18
  Допаѓања:
  2
  Пол:
  Женски
  Имате идеа или не?
   
 3. Dushica-sk

  Dushica-sk Популарен член

  Се зачлени на:
  12 јануари 2010
  Пораки:
  5.048
  Допаѓања:
  3.924
  Па еве во оваа категорија имаш повеќе диети , планови како да се ослабе.. можеш да прочиташ.. ;)
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.