Диета од Beyonce

Дискусија во 'Диети' започната од Anastasia1, 31 декември 2017.

 1. Anastasia1

  Anastasia1 Активен член

  Се зачлени на:
  22 октомври 2017
  Пораки:
  36
  Допаѓања:
  12
  Пол:
  Женски
  Здраво феминки во уoutube е најдов оваа диета и викат дека била многу ефективна со оваа Веуонсе изгубила 10 кг за 2 нефели...исто читав по коментарите нила многу ефективна...некоја искуство со ова ?

   
  На BayernKa му/ѝ се допаѓа ова.
 2. BayernKa

  BayernKa Истакнат член

  Се зачлени на:
  17 јануари 2016
  Пораки:
  403
  Допаѓања:
  623
  Пол:
  Женски
  Јас сакам да ја пробам, ама максимум 5 дена, не повеќе.
  Само не ми е баш јасно, сите денови само истото се јаде? :^)
   
  Последна измена: 3 јануари 2018
 3. theunforgiven

  theunforgiven Популарен член

  Се зачлени на:
  27 декември 2012
  Пораки:
  812
  Допаѓања:
  1.424
  Нема врска, ова не е Beyonce диета :)))))))) Ама добро, можете да пробате.
   
 4. BayernKa

  BayernKa Истакнат член

  Се зачлени на:
  17 јануари 2016
  Пораки:
  403
  Допаѓања:
  623
  Пол:
  Женски
  Како за брзо смалување на некое килце ми делува ок, колку за мотив :)
   
 5. Anastasia1

  Anastasia1 Активен член

  Се зачлени на:
  22 октомври 2017
  Пораки:
  36
  Допаѓања:
  12
  Пол:
  Женски
  Да ама многу е фалеа, ај ако го држиш пиши резултати