1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Диета со кисело млеко

Дискусија во 'Диети' започната од fima, 13 јануари 2014.

 1. fima

  fima Истакнат член

  Се зачлени на:
  16 февруари 2012
  Пораки:
  47
  Допаѓања:
  12
  1,2 i 3 Den Dozvoleno e da se jade osven kiselo mleko (do 500 ml) i varen oriz ili kompir.
  4,5i 6 Den Dozvoleno e osven kiselo mleko dozvoleno e da se jade i varen stek.
  7 Den Dozvoleno e osven kiselo mleko i ovosje, no bez banana, grozje, dinja, bilo koe ovosje koe sto sodrzi pogolemo kolivestvo seker.
  Sto mislite za ovaa dieta? Ja ima nekoj drzeno? Pozz :*
   
 2. stojanovskata

  stojanovskata Истакнат член

  Се зачлени на:
  9 декември 2011
  Пораки:
  472
  Допаѓања:
  121
  dieta so kiselo mleko

  што да кажам? :?:
  Зашто да јадам 7 дена кисело млеко :^) кога има многу подобри диети кои даваат и подобри резултати...
  Ако толку ти се свигја диетава држија али незнам дали си свесна дека одма послем диетава ке ти се вратат килограмите.....Има многу подобри диети на форумов а и секако без вежбање ништо не правиш.... :!:
   
 3. umarsahb

  umarsahb Нов член

  Се зачлени на:
  26 март 2015
  Пораки:
  1
  Допаѓања:
  0
  Пол:
  Машки
  што да кажам? :?:
  Зашто да јадам 7 дена кисело млеко :^) кога има многу подобри диети кои даваат и подобри резултати...
  Ако толку ти се свигја диетава држија али незна