1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Диета со целер, ѓумбир и јогурт

Дискусија во 'Диети' започната од Venka, 21 март 2013.

 1. Venka

  Venka Активен член

  Се зачлени на:
  24 мај 2012
  Пораки:
  1
  Допаѓања:
  0
  Здраво,
  Сакам да Ве прашам дали некој знае која е рецептата за горенаведената диета? Поточно како што слушнав се пие наутро микс од јогурт, ѓумбир и целер и це чисти метаболизамот, со што на природен начин и со мало внимавање на исхраната се губат и до 10 кг месечно. Тие се состојките само дали знае некој како се приготвува?

  Благодарам