1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Диета според крвна група

Дискусија во 'Канта' започната од sheis, 1 јуни 2013.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. sheis

  sheis Истакнат член

  Се зачлени на:
  27 јануари 2013
  Пораки:
  240
  Допаѓања:
  117
  Пол:
  Женски
  Девојки дали некоја од вас правела диета според крвната група? Видов на странава дека има па да прашам дали некоја има искуство и дали има резултати :)
  Ви благодарам :) :*
   
 2. RainBow

  RainBow Глобален модератор Член на тимот

  Се зачлени на:
  3 декември 2009
  Пораки:
  19.968
  Допаѓања:
  55.206
  Пол:
  Женски
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.