Диета 21 ден

Дискусија во 'Диети' започната од Ејприл, 25 јануари 2017.

 1. Yalishandela

  Yalishandela Активен член

  Се зачлени на:
  9 ноември 2018
  Пораки:
  26
  Допаѓања:
  68
  Пол:
  Женски
  Дан треќи... почнувам да станувам тревопасна животиња.. :f:Салата мцнав со маслинчиња, мандарини и една банана.

  Утре, МЕСОООО МУАХАХАХАА]:)
   
  На zeka му/ѝ се допаѓа ова.
 2. Adriana.O

  Adriana.O Истакнат член

  Се зачлени на:
  7 април 2017
  Пораки:
  180
  Допаѓања:
  290
  Пол:
  Женски
  Почнав од денес, некоја да ме дружи? Стартирам со 63кг.
   
  На Apina му/ѝ се допаѓа ова.
 3. Apina

  Apina Истакнат член

  Се зачлени на:
  8 мај 2016
  Пораки:
  181
  Допаѓања:
  276
  Пол:
  Женски
  Тука сум јас за дружба @Adriana.O денес правам план и од утре старт. Имам доста вишок јас, 75 сум. Ај ке си бидеме поддршка, овој пат нема откажување
   
  На Adriana.O му/ѝ се допаѓа ова.
 4. Adriana.O

  Adriana.O Истакнат член

  Се зачлени на:
  7 април 2017
  Пораки:
  180
  Допаѓања:
  290
  Пол:
  Женски
  Ајде јас сум втор ден и супер е, осеќам глад малку ама нормално е за почеток. :muscle:
   
  На Apina му/ѝ се допаѓа ова.
 5. MJ5

  MJ5 Нов член

  Се зачлени на:
  29 ноември 2018
  Пораки:
  9
  Допаѓања:
  1
  Ајдеее, и јас почнав, некој ја држи?
   
  На Adriana.O му/ѝ се допаѓа ова.
 6. Adriana.O

  Adriana.O Истакнат член

  Се зачлени на:
  7 април 2017
  Пораки:
  180
  Допаѓања:
  290
  Пол:
  Женски
  Јас ја држам, 7 ден денес и -3кг.
   
 7. MJ5

  MJ5 Нов член

  Се зачлени на:
  29 ноември 2018
  Пораки:
  9
  Допаѓања:
  1
  Ajde kako odi cupina?
   
 8. Adriana.O

  Adriana.O Истакнат член

  Се зачлени на:
  7 април 2017
  Пораки:
  180
  Допаѓања:
  290
  Пол:
  Женски
  10 ден денес и -4кг. Многу е тешко,имам кризи за храна ама морам да издржам. Некоја да ме дружи?