1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Диета

Дискусија во 'Канта' започната од Mwac, 27 април 2012.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. Mwac

  Mwac Активен член

  Се зачлени на:
  26 април 2012
  Пораки:
  1
  Допаѓања:
  0
  Што мислите од колку години една девојка може да користи диета ? (мислам да не биде штетен за нејзиниот организам)
   
 2. levely

  levely Популарен член

  Се зачлени на:
  10 јуни 2011
  Пораки:
  912
  Допаѓања:
  900
  Има веќе ваква тема.
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.