1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Диета

Дискусија во 'Канта' започната од ivannnce, 30 март 2013.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. ivannnce

  ivannnce Активен член

  Се зачлени на:
  24 ноември 2012
  Пораки:
  17
  Допаѓања:
  5
  Девојки кажете некоја диета да ослабнам за еден месец некоја лесна по можност :D
   
 2. RainBow

  RainBow Глобален модератор Член на тимот

  Се зачлени на:
  3 декември 2009
  Пораки:
  20.111
  Допаѓања:
  56.345
  Пол:
  Женски
  Цел подфорум е со диети, слободно разгледај и види која ти одговара. :)
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.