1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Диети

Дискусија во 'Канта' започната од Kitty.Smiley, 17 септември 2011.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. Kitty.Smiley

  Kitty.Smiley Истакнат член

  Се зачлени на:
  17 септември 2011
  Пораки:
  25
  Допаѓања:
  9
  Имам мал проблем со тежината, па сакам да прашам дали некој знае некој знае некоја лесна, ефтина и ефикасна диета. Но ве молам да не биде некоја пр:
  -Појадок .....
  -Ручек ....
  -Вечера ....
  Тие диети ми се многу напорни дека еднаш пробав така но се појави Јо-јо ефектот.
   
 2. Cello-PlaYer

  Cello-PlaYer Истакнат член

  Се зачлени на:
  14 мај 2011
  Пораки:
  106
  Допаѓања:
  23
  Леле девојче.. очигледно “тепаш досада“. За 2 саати откако си се зачленила до сега отвори 100 теми. Има правила на овој форум ако не си слушнала оди прочитај ги. И пред да отвориш некоја тема прочепкај малку по форумот има цела категорија ДИЕТИ сигурно таму ќе најдеш нешто.

  dieti/


  П.С. Модератори ве молам за Клуч на темата!
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.