Дима Билан

Дискусија во 'Групи и изведувачи' започната од theAristoCat, 21 декември 2011.

 1. theAristoCat

  theAristoCat Популарен член

  Се зачлени на:
  9 јули 2011
  Пораки:
  435
  Допаѓања:
  371
  Пол:
  Женски
  Здраво Феминки!
  Претпоставувам дека отприлика сите го знаете Дима Билан.
  Што мислите за неговата музика? Дали ви се допаѓа?
  Доколку сакате, можете да ни се придружите на Македонскиот фан клуб на Дима Билан :)
   
 2. Jule.Sk

  Jule.Sk Популарен член

  Се зачлени на:
  28 мај 2011
  Пораки:
  1.315
  Допаѓања:
  734
  Пол:
  Женски
  Обожаватели на Дима Билан!

  Симпатичен ми е.Песнитее ми се убави и убаво е што победни на Евровизија со песната Belive.Ииии така мене ми е одличен. :*
   
 3. SarahTayMomsen

  SarahTayMomsen Истакнат член

  Се зачлени на:
  15 јули 2011
  Пораки:
  959
  Допаѓања:
  650
  Обожаватели на Дима Билан!

  Па песните му се убави и тој е убав хаха :lol: :inlove:
   
 4. EmGreen

  EmGreen Истакнат член

  Се зачлени на:
  7 август 2011
  Пораки:
  337
  Допаѓања:
  188
  Не ги слушам од прост факт што типот ми е крајно антипатичен и лигле. Тенкју :)
   
 5. crazyinlove19

  crazyinlove19 Популарен член

  Се зачлени на:
  20 март 2011
  Пораки:
  3.754
  Допаѓања:
  3.705
  http://www.youtube.com/watch?v=rA9VdXSsneo

  Песнава му е прекрасна, еден од фаворитите на Евровизија ми беше тогаш. Инаку тој како пејач не ми се допаѓа многу. Ама ете песнава ми останала во сеќавање до ден денес.
   
 6. simona-i

  simona-i Истакнат член

  Се зачлени на:
  19 април 2012
  Пораки:
  348
  Допаѓања:
  30
  симпатичен, сладок, харизматичен.
  Never let you go♥
  believe ♥
  најубави
   
 7. crtanfilm

  crtanfilm Нов член

  Се зачлени на:
  28 април 2012
  Пораки:
  581
  Допаѓања:
  78