1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Дипломирани инженери по биологија

Дискусија во 'Образование' започната од mofobijaco, 7 октомври 2011.

 1. mofobijaco

  mofobijaco Истакнат член

  Се зачлени на:
  7 октомври 2011
  Пораки:
  1
  Допаѓања:
  0
  Здраво. Ме интересира што е потребно за работа во лабораторија со завршен факултет Природно-математички, на биологија, насока биохемиско-физиолошка, со звање дипломиран инженер по биологија? Дали се полага стручен испит, дали се обавува стаж? Кои се потребните квалификации? Ќе ве замолам доколку некој знае во врска со ова да напише. Благодарам