Дисперзирани студии по право во Велес

Дискусија во 'Образование' започната од kiki4kablondy, 14 септември 2011.

 1. kiki4kablondy

  kiki4kablondy Истакнат член

  Се зачлени на:
  9 март 2010
  Пораки:
  469
  Допаѓања:
  442
  Пол:
  Женски
  Дали некој учи на Правниот во Велес?Како е,што е подетални информации,јас се запишав и сеа на 19ти ке тргнам а не ни знам каде поточно во Велес се наога.Иначе од Скопје сум и ке треба да патувам секој ден,и некое искуство во врска со превозот,со воз или со автобус???