Дневен преглед на веб страната фемина

Дискусија во 'Слободно време' започната од kolovoz, 5 ноември 2011.

 1. kolovoz

  kolovoz Популарен член

  Се зачлени на:
  9 мај 2011
  Пораки:
  1.180
  Допаѓања:
  4.020
  Беше спомнато дека малку нови теми се отвараат па излезе да бидам креативна повеќе од потребното оваа недела и отворив повеќе теми од кои некулкуте и не беа баш толку успешни и не го задржаа вашето внимание, но како и да е решив да отворам уште една која мислам дека недостига...се надевам дека не сум досадна.
  Затоа што скоро секогаш пред да почнам да го разгледувам форумот и да споделувам мислења со вас ја резгледувам страната на Фемина и ги читам новостите т.е. статиите кои се напишани....па темата ја отворив баш за тоа.
  Која статија, новост на денот го задржа вашето внимание, и ве натера да ја прочитате,....значи овде не сакам да зборуваме за форумот и категориите туку за страната, колку често ја отварате,и дали го задржува вашето внимание, и што најчесто читате?
   
 2. Dona-Ares

  Dona-Ares Истакнат член

  Се зачлени на:
  25 август 2011
  Пораки:
  500
  Допаѓања:
  214
  Пол:
  Женски
  дневен преглед на веб страната фемина

  Па зависи каков ми е денот-еве денес прво што отворив беше најактуелни фризури,ја отворив страната на модата и ги читав и разгледував фризурите поради тоа што сум вечер на свадба :lol: :lol: :lol:
  Друг пат знам да одам прво на хороскоп,диети.......и ред други теми зависи што ме интересира тој ден!
  Денес гледав фризури,многу убави имаше така што ми помогна да ја одберам фризурата за вечер!
   
 3. Snow-Queen

  Snow-Queen Форумски идол

  Се зачлени на:
  3 ноември 2011
  Пораки:
  15.267
  Допаѓања:
  14.970
  Пол:
  Женски
  дневен преглед на веб страната фемина

  зависи кој наслов ќе ми го привлече вниманието, ете денеска најпрвин прочитав за 11,11,11
   
 4. Sara123

  Sara123 Популарен член

  Се зачлени на:
  30 мај 2011
  Пораки:
  3.278
  Допаѓања:
  2.300
  Пол:
  Женски
  дневен преглед на веб страната фемина

  Се зависи од денот.Како сум расположена.Ако треба некаде да одам зиркам во убавина и мода.Исто така диети и фитнес често можат да ме заинтересираат.Од сите по нешто,значи се зависи од тоа како и за што сум расположена. :D
   
 5. Elenuskaa

  Elenuskaa Популарен член

  Се зачлени на:
  11 септември 2011
  Пораки:
  1.866
  Допаѓања:
  2.036
  Прво читам хороскоп, пасе префрлувам на форумов и цеееееееел ден сум тука
   
 6. Lux

  Lux Форумски идол

  Се зачлени на:
  27 ноември 2009
  Пораки:
  7.094
  Допаѓања:
  6.347
  Пол:
  Женски
  Уште хороскопот денеска ми остана да го прочитам.
   
 7. Stoimenovska

  Stoimenovska Истакнат член

  Се зачлени на:
  7 јули 2011
  Пораки:
  916
  Допаѓања:
  2.181
  Хороскоп, статии некои нови и потоа овде на форумот.. 24/7 :D
   
 8. ocila

  ocila Истакнат член

  Се зачлени на:
  20 април 2012
  Пораки:
  5.513
  Допаѓања:
  1.896
  Па нема некој таква затоа што кога доагам на фемина прво ја читам страната сите новости и после на форумот ама прво хороскотпот си го читам тоа ми е дневна доза.Најчесто читам тоа што е ново рецепти и хороскопот не го прескокнувам.....
   
 9. jagotka123

  jagotka123 Истакнат член

  Се зачлени на:
  3 март 2012
  Пораки:
  1.465
  Допаѓања:
  136
  Пол:
  Женски
  Кога го вклучувам компјуттерот првин ја отварам веб страната фемина и ги читам сите новости а потоа форумот.
   
 10. Alesii

  Alesii Популарен член

  Се зачлени на:
  19 февруари 2012
  Пораки:
  1.125
  Допаѓања:
  841
  специјален поздрав :)
   
 11. Cacy

  Cacy Популарен член

  Се зачлени на:
  26 јули 2010
  Пораки:
  2.245
  Допаѓања:
  1.546
  Најмногу го читам хороскопот,а сакам да да читам и за мода и здравје :)
   
 12. The.Pink.Angel

  The.Pink.Angel Истакнат член

  Се зачлени на:
  9 февруари 2012
  Пораки:
  497
  Допаѓања:
  132
  Кога влегувам на фемина право одма на Форумот влегувам гледам што има ново потоа ке си гледам новости,забава,убавина и мода и така :D
   
 13. Nati.P

  Nati.P Популарен член

  Се зачлени на:
  16 април 2011
  Пораки:
  2.013
  Допаѓања:
  849
  Јас најпрво читам хороскоп, а потоа директива на форумов. После на ред доаѓаат статиите :D
   
 14. Mermaid90

  Mermaid90 Популарен член

  Се зачлени на:
  27 февруари 2012
  Пораки:
  1.045
  Допаѓања:
  980
  Прво форум,па хороскоп и тогаш читам други новости,убавина и мода,диети и фитнес и сл.
   
 15. LittleFairy

  LittleFairy Популарен член

  Се зачлени на:
  30 април 2012
  Пораки:
  1.427
  Допаѓања:
  1.934
  Отварам Фемина и на форумот, која тема ке ме заинтересира ја отварам , па проверувам чет, па пак форум итн. :)
   
 16. AnGel.fire

  AnGel.fire Истакнат член

  Се зачлени на:
  5 август 2011
  Пораки:
  533
  Допаѓања:
  221
  Прво кога ке уклучам фемина ми е да прочитам хороскоп само заради занимација а и нели одма е на почетна. Потоа форумот и нови мислења и тоа што ке ми падне на очи си отварам си читам, давам мое мислење или совет итн. :)
   
 17. Skromna

  Skromna Истакнат член

  Се зачлени на:
  22 јануари 2012
  Пораки:
  338
  Допаѓања:
  117
  .. :!: ..ми стана некако како утрински ритуал........секој ден веќе три години наназад,одсабајле на работа си варам кафенце и отворам фемина...се разбира првин хороскопот за тој ден си го читам,ја рагледувам почетната страница,ги приметувам новите уплоади на новости и си ги читам.....потоа ги разгледувам весниците онлајн,и пка се враќам на фемина ама овој пат на форумот...читам,разгледувам,поделувам мислења... :!:
   
 18. babymama

  babymama Истакнат член

  Се зачлени на:
  28 јуни 2012
  Пораки:
  437
  Допаѓања:
  221
  Дневно многу малку статии има на веб страната на фемина, од 3 до 5 максимум. тие се читаа за 10 мин и во текот на денот не се ставаат нови статии. Малце е оскуден вебот. Само хороскопот што се менува. Се друго по цел ден исто.
   
 19. Queen8

  Queen8 Популарен член

  Се зачлени на:
  8 февруари 2018
  Пораки:
  4.279
  Допаѓања:
  20.634
  Пол:
  Женски
  Читам статии за мода и убавина, а најмногу поминувам време на форумот.
   
  На KuklickaMoja, Lovelybaby<3, Soncence3 и 3 други им се допаѓа ова.
 20. edna_malecka

  edna_malecka Популарен член

  Се зачлени на:
  15 јануари 2018
  Пораки:
  2.529
  Допаѓања:
  8.695
  Пол:
  Женски
  Порано воопшто не бев активна на форумов сега почесто и почесто.
  Карантински.