1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Дневник на внесена храна во текот на денот

Дискусија во 'Диети' започната од LozanovaNicole, 9 октомври 2013.

 1. LozanovaNicole

  LozanovaNicole Активен член

  Се зачлени на:
  2 октомври 2013
  Пораки:
  13
  Допаѓања:
  2
  До сега запишував на тетратка што јадам во текот на денот,но мислам дека полесно ќе ни е овде да запишуваме.*Се однесува за оние кои одлучиле да се исхрануваат здраво.* Пример: Диетата на irenna. Од денес го почнав овој режим на искрана,па ќе видиме што ќе биде.. :?: Значи овде ќе запишуваме што сме јаделе,каков резултат сме постигнале,која диета ја практикуваме итн... Со среќа на сите! :D :wasntme: