1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Дневник

Дискусија во 'Канта' започната од Bile.A, 16 јануари 2013.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. Bile.A

  Bile.A Активен член

  Се зачлени на:
  30 септември 2012
  Пораки:
  4
  Допаѓања:
  0
  Епааа вакааа ...
  Имам 15 години и сакам да почнам да пишувам дневник ама незнам како да го почнам ..
  Бидејки сеуште сум млада мислам дека би било убаво да имам некој ваков спомен од детство ...
  ако имате некои идеи како да го почнам дневникот би ви била благодарна доколку ми помогнете ... :* :$
   
 2. Umbrella22

  Umbrella22 Форумски идол

  Се зачлени на:
  6 август 2012
  Пораки:
  3.951
  Допаѓања:
  33.918
  Пол:
  Женски
 3. Bile.A

  Bile.A Активен член

  Се зачлени на:
  30 септември 2012
  Пораки:
  4
  Допаѓања:
  0
  Благодараммм не сум заприметила :D
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.