Дневник

Дискусија во 'Канта' започната од milagirl, 17 октомври 2010.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. milagirl

  milagirl Истакнат член

  Се зачлени на:
  2 октомври 2010
  Пораки:
  62
  Допаѓања:
  2
  Напиши љубовен текст (дневник на твојата душа) :)
   
 2. Offspring

  Offspring Форумски идол

  Се зачлени на:
  14 јуни 2010
  Пораки:
  7.164
  Допаѓања:
  26.879
  Има ваква тема, се вика што би му кажале и во неа се пренесуваат моменталните чувства.
   
 3. milagirl

  milagirl Истакнат член

  Се зачлени на:
  2 октомври 2010
  Пораки:
  62
  Допаѓања:
  2
  а може ли линк од таа тема :)
   
 4. Frosin4e

  Frosin4e Истакнат член

  Се зачлени на:
  24 ноември 2009
  Пораки:
  147
  Допаѓања:
  64
  Пол:
  Женски
  Би било многу интересно секоја од нас да си има свој дневник овде на форумов :) така и сите ке знаеме до каде е со проблемите секако ова е само предлог ако сакате може да го прифатите ама ке мора во посебни теми да е за да знаеме што на кого е :lol:
   
 5. k.i.m

  k.i.m Популарен член

  Се зачлени на:
  12 мај 2010
  Пораки:
  4.726
  Допаѓања:
  5.142
  Темата е заклучена бидејќи не поттикнува дискусија.
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.