1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Дневници

Дискусија во 'Канта' започната од ivance5, 25 август 2011.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. ivance5

  ivance5 Истакнат член

  Се зачлени на:
  1 декември 2009
  Пораки:
  226
  Допаѓања:
  174
  Девојки, дали си пишувате или сте пишувале дневници? Што пишувате во нив, колу време и колку често?
  Јас сега не пишувам, но пред некој ден си ги читав старите дневници. И пукнав од смеење, но и се потсетив дека се случиле некои работи кои сум ги заборавила ! :lol:
   
 2. LittleDevil

  LittleDevil Популарен член

  Се зачлени на:
  20 јули 2011
  Пораки:
  1.676
  Допаѓања:
  1.882
  Пол:
  Женски
 3. ivance5

  ivance5 Истакнат член

  Се зачлени на:
  1 декември 2009
  Пораки:
  226
  Допаѓања:
  174
  ЈАС БАРАВ ВО НАПРЕДНО ПОБАРУВАЊЕ И НЕ МИ ДАДЕ НИШТО ЗА ДНЕВНИЦИ, ИЗВИНЕТЕ! ЌЕ СИ ПИШАМ ТАМУ. КЛИЧ НА ТЕМАВА!
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.