Дневни Фризури

Дискусија во 'Канта' започната од T.e.a, 26 август 2011.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. T.e.a

  T.e.a Истакнат член

  Се зачлени на:
  11 август 2011
  Пораки:
  1
  Допаѓања:
  1
  Леле девојки,јас постојано ја носам косата некако плетена на страна,онака со распуштена плетенка а понекогаш и баба ми ми ја плете внатрешна...ај кажете ми некои фризурки шо се прават за кратко време...или пак немора со плетенки само дајте ми слики и избор :worried: фала ви :*
   
 2. RainBow

  RainBow Глобален модератор Член на тимот

  Се зачлени на:
  3 декември 2009
  Пораки:
  19.732
  Допаѓања:
  53.428
  Пол:
  Женски
  Имаш теми за фризури во коса, фризури за ваква коса, за таква коса, фризури според формата на лицето... Разгледај низ темите и прашај во некој што ќе те заинтересира.
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.