Форумџика на годината 2021
 1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Дневно мени - УН диета

Дискусија во 'Диети' започната од iskraFem, 20 март 2015.

 1. Majuv4ence13

  Majuv4ence13 Популарен член

  Се зачлени на:
  20 јуни 2012
  Пораки:
  798
  Допаѓања:
  512
  Пол:
  Женски
  Скробен ден
  Доручек:1 портокал
  Ручек:ориз со зеленчук+ салата со домати
  Вечера:остатокот од ручекот
  Со душа го чекам утрешниот ручек, пица или тестенини