1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Днк (пренатално)

Дискусија во 'Бременост' започната од mila.pp, 19 декември 2020.

 1. mila.pp

  mila.pp Истакнат член

  Се зачлени на:
  6 јули 2012
  Пораки:
  6
  Допаѓања:
  1
  Пол:
  Женски
  Здраво на сите
  Ве молам за помош дали знаете каде се прави ДНК анализи пренатално (рана бременост) за докажување на фамилијарно сродство

  ( ве молам вез предрасуди)
   
  На TanyaM. му/ѝ се допаѓа ова.
 2. Pacient srna

  Pacient srna Форумски идол

  Се зачлени на:
  3 јули 2015
  Пораки:
  5.652
  Допаѓања:
  8.138
  Пол:
  Женски
  Valjda manu, a moze i zan mitrev imaat genetska laboratorija
   
 3. Emotional123

  Emotional123 Форумски идол

  Се зачлени на:
  5 јули 2011
  Пораки:
  6.327
  Допаѓања:
  28.507
  Пол:
  Женски
  Жан Митрев