1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Добар или лош??

Дискусија во 'Канта' започната од LanaSGirl, 30 јули 2016.

?

Што е подобро

 1. Добар

  1 глас(а)
  33,3%
 2. Лош

  2 глас(а)
  66,7%
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. LanaSGirl

  LanaSGirl Популарен член

  Се зачлени на:
  4 јануари 2016
  Пораки:
  372
  Допаѓања:
  1.116
  Пол:
  Женски
  Каков е вашиот став?
  Што е поубаво да се биде добар или лош во денешно време?
  Кои луѓе сметате дека си врват поубаво во животот, добрите или лошите? :):)
   
 2. DevojkataO

  DevojkataO Истакнат член

  Се зачлени на:
  5 јули 2016
  Пораки:
  26
  Допаѓања:
  31
  Jas mislam deka podobro e da se bide dobar bidejki po ispolneta ti e dushata. Ali isto taka i losata strana ne e losha na nekoi lugje moras da im gi pokazes "zabite". :P8)
   
 3. RainBow

  RainBow Глобален модератор Член на тимот

  Се зачлени на:
  3 декември 2009
  Пораки:
  21.887
  Допаѓања:
  65.905
  Пол:
  Женски
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.