1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Добивам гасови а не сум скината

Дискусија во 'Интимни прашања и проблеми' започната од sann1001, 28 јули 2012.

 1. sann1001

  sann1001 Активен член

  Се зачлени на:
  28 јули 2012
  Пораки:
  3
  Допаѓања:
  2
  Девојки ве молам помогнете ми.. цел ден сум збунета!! вчера се самозадоволував и осетив воздух во вагината и испуштив гасови а не сум скината, не сум имала односи сеуште а имам 18 години...незнам дали е нормално или има нешто што јас не знам сеште!! :(
   
 2. lunicka

  lunicka Форумски идол

  Се зачлени на:
  29 јануари 2010
  Пораки:
  3.656
  Допаѓања:
  97.312
  Пол:
  Женски
  Душо ако не си скината не значи дека си вакумирана.Хименот има отвори да тече менструалната крв.Ако има отвор за крв,тогаш нема пречка ни за воздух нели :wasntme:
   
  На Korija, Gili B. и aleksovski им се допаѓа ова.
 3. sann1001

  sann1001 Активен член

  Се зачлени на:
  28 јули 2012
  Пораки:
  3
  Допаѓања:
  2
  но зоштоо јас го осетив тоа чуствооооооо, знам дека се добиваат тие гасови само кога девојка е скината ...а многу често се самозадоволувам и ми е страв да не сум направила нешто :(
   
  На Mileivanov и Istata od vcera им се допаѓа ова.
 4. starbucks

  starbucks Популарен член

  Се зачлени на:
  12 април 2011
  Пораки:
  3.064
  Допаѓања:
  6.663
  Скината.. колку е смешен зборов. :D

  Нема веза дека само оние кои имаат односи имаат и гасови. Мислам дека постои слична тема, пребарај, прочитај. Нема место за паника, уживај, нормално е.
   
 5. lunicka

  lunicka Форумски идол

  Се зачлени на:
  29 јануари 2010
  Пораки:
  3.656
  Допаѓања:
  97.312
  Пол:
  Женски
  А од каде знаеш?Од рекла казала?Секое тело е приказна за себе,не важат генерализации.Не е страшно ,уживај. :)
   
 6. bumbi

  bumbi Популарен член

  Се зачлени на:
  3 јануари 2010
  Пораки:
  494
  Допаѓања:
  262
  Пол:
  Женски
  Ништо не си можела да направиш. Не се добиваат гасови само ако девојка е скината, не знам кој таква глупост ти кажал.
   
  На Istata od vcera му/ѝ се допаѓа ова.
 7. sann1001

  sann1001 Активен член

  Се зачлени на:
  28 јули 2012
  Пораки:
  3
  Допаѓања:
  2
  девојки знаете дека кога ке ви се случи нешто неочекувано а сте слушнале дека не треба да ви се случи тоа додека не сте имале односи е малку нервозно и збунувачки...сепак фала ви многу барем малце ми олекна
   
 8. WildMk

  WildMk Форумски идол

  Се зачлени на:
  27 април 2018
  Пораки:
  37.714
  Допаѓања:
  283.174
  Ова е најсмешната тема, со најсмешните одговори на форумов.

  :rofl::rofl::rofl::rofl::rofl::rofl::rofl::rofl:

  Он топик. Фала Богу што се разреши мистеријата, дека ако мине крв, многу полесно е да помине воздух низ хи-менот :rofl::rofl::rofl::rofl::rofl::rofl:
   
  На Istata od vcera, Mr.X, lovestoneddd и 1 друга личност им се допаѓа ова.
 9. Tetrapak

  Tetrapak Популарен член

  Се зачлени на:
  4 јануари 2017
  Пораки:
  323
  Допаѓања:
  1.384
  Пол:
  Машки
  Мене баш не ми е јасно..од самозадоволување да искача воздух од вагината...
  Тоа да,на пример ако буташ нешто у натре еве ко е*беш некоја доги и влегува воздух па мора од негде да искочи,непријатна ситуација ама тоа е,а ова не скината значи не бутала ништо...шознам:^)
   
 10. LiliBoz

  LiliBoz Форумски идол

  Се зачлени на:
  13 јули 2017
  Пораки:
  17.879
  Допаѓања:
  223.655
  Пол:
  Женски
  Време е да се "скинеш" значи :)
  мене не ми е јасно зашто правите баук од невиноста! ? леле да не сум се скинала сама себе!? И замисли е така и што??
   
  На Istata od vcera, piksooki, aleksovski и 6 други им се допаѓа ова.
 11. crimson

  crimson Форумски идол

  Се зачлени на:
  14 декември 2011
  Пораки:
  3.948
  Допаѓања:
  51.302
  Пол:
  Женски
  Готово, курва.
   
  На tea1221, Istata od vcera, Balint и 5 други им се допаѓа ова.
 12. baba Rada

  baba Rada Популарен член

  Се зачлени на:
  27 мај 2015
  Пораки:
  4.526
  Допаѓања:
  25.582
  Пол:
  Женски
  темава е отворена пред 6 години...се е можно, па дури и курва да се стане:rofl::rofl:
   
  На Istata od vcera, crimson и Tetrapak им се допаѓа ова.
 13. Бибка04

  Бибка04 Активен член

  Се зачлени на:
  18 јуни 2018
  Пораки:
  134
  Допаѓања:
  250
  Пол:
  Женски
  леле прснав од смеа :D:D:D:rofl:
  шо бидна со девојкава, баш ќе е јако да сподели како и сега во животов, онака де, не за тежок сеир фаќање, да се насмееме:D:D
   
  На tea1221, Istata od vcera и Scott Weiland им се допаѓа ова.
 14. WildMk

  WildMk Форумски идол

  Се зачлени на:
  27 април 2018
  Пораки:
  37.714
  Допаѓања:
  283.174
  Може да се случи... пошто прави контракции вагиналниот канал, посебно тој мускулуот што е на 3-4 сантими на влезот. Замисли си како риба кога ја отвора и затвора устата :)
   
  На lovestoneddd му/ѝ се допаѓа ова.
 15. baba Rada

  baba Rada Популарен член

  Се зачлени на:
  27 мај 2015
  Пораки:
  4.526
  Допаѓања:
  25.582
  Пол:
  Женски
  [QUOTE="WildMk, post: 3985074, member: 125145". Замисли си како риба кога ја отвора и затвора устата :)[/QUOTE]

  Компарацијава вришти, вриштам и јас...путката при оргазам ја замислив како риба на суво(или во вода)....се легнав..отвара и затвара уста..лелееее:rofl::rofl::handshake::rofl::rofl::rofl::rofl::rofl::rofl:
   
  На Istata od vcera, Бибка04 и WildMk им се допаѓа ова.
 16. Бибка04

  Бибка04 Активен член

  Се зачлени на:
  18 јуни 2018
  Пораки:
  134
  Допаѓања:
  250
  Пол:
  Женски
  Компарацијава вришти, вриштам и јас...путката при оргазам ја замислив како риба на суво(или во вода)....се легнав..отвара и затвара уста..лелееее:rofl::rofl::handshake::rofl::rofl::rofl::rofl::rofl::rofl:[/QUOTE]
  https://giphy.com/gifs/reactionseditor-mothers-day-l0ExayQDzrI2xOb8A
   
  На baba Rada му/ѝ се допаѓа ова.