Добив подарок, дадов подарок:

Дискусија во 'Кафе-муабети' започната од Snow-Queen, 23 ноември 2011.

 1. Amellie13

  Amellie13 Популарен член

  Се зачлени на:
  26 јануари 2017
  Пораки:
  1.943
  Допаѓања:
  33.220
  Пол:
  Женски
  From my one and only :inlove: :f:
  2020-03-08 04.39.57 1~3.jpg
   
  На deskarada, Lejlaah, simonna.a и 28 други им се допаѓа ова.
 2. FancyGirl*

  FancyGirl* Истакнат член

  Се зачлени на:
  19 јули 2019
  Пораки:
  118
  Допаѓања:
  3.150
  Пол:
  Женски
  Добив :inlove: IMG_20200308_172149.jpg
   
  На Lejlaah, ivana--aerodrom, hermosa и 31 други им се допаѓа ова.
 3. princess5

  princess5 Популарен член

  Се зачлени на:
  19 април 2010
  Пораки:
  1.571
  Допаѓања:
  8.984
  Пол:
  Женски
  Добив некни кошула од мм ама не ја сликав Као за 8ми март ќе ми била Ова денес плус :) 15836884795834088319857311512541.jpg
  Од мајка и свекрва не сум сликала :) :) ни што дадов ни што добив...
   
  На Lejlaah, hermosa, shz и 17 други им се допаѓа ова.
 4. princess5

  princess5 Популарен член

  Се зачлени на:
  19 април 2010
  Пораки:
  1.571
  Допаѓања:
  8.984
  Пол:
  Женски
 5. Summer16

  Summer16 Истакнат член

  Се зачлени на:
  11 декември 2018
  Пораки:
  575
  Допаѓања:
  1.329
  Пол:
  Женски
  20200308_200706.jpg 20200307_180652.jpg 20200307_181407.jpg 20200308_201003.jpg

  Добив + рамка со слика и кармин само не ги сликав.
  А од тоа што подарив не успеав ништо да сликам.
   
  На hermosa, shz, EMoonlight и 16 други им се допаѓа ова.
 6. Belabelinakinder

  Belabelinakinder Популарен член

  Се зачлени на:
  2 февруари 2016
  Пораки:
  1.806
  Допаѓања:
  23.458
  Пол:
  Женски
  Od fancy prilep poslednata bese :emo:
   
  На princess5 му/ѝ се допаѓа ова.
 7. Belabelinakinder

  Belabelinakinder Популарен член

  Се зачлени на:
  2 февруари 2016
  Пораки:
  1.806
  Допаѓања:
  23.458
  Пол:
  Женски
  На princess5 и buba4e89 им се допаѓа ова.
 8. nextredstyle

  nextredstyle Популарен член

  Се зачлени на:
  10 јули 2018
  Пораки:
  4.161
  Допаѓања:
  34.473
  Пол:
  Женски
  Подарок за блиски луѓе
  20200308_190507.jpg 20200308_190528.jpg
   
  На anastasijaki, simonna.a, hermosa и 14 други им се допаѓа ова.
 9. ilyan

  ilyan Популарен член

  Се зачлени на:
  6 април 2015
  Пораки:
  1.784
  Допаѓања:
  18.064
  Пол:
  Женски
  Дадов :) 20200308_223315.jpg
   
  На SunnyGirl2, Gosh, piglet1 и 26 други им се допаѓа ова.
 10. sweetgirl92

  sweetgirl92 Популарен член

  Се зачлени на:
  26 јули 2010
  Пораки:
  248
  Допаѓања:
  1.036
  Добив од сестра ми
   

  Прикачени фајлови:

  На Esmeralda-MD, Пале 345, Belabelinakinder и 19 други им се допаѓа ова.
 11. stetoskop

  stetoskop Форумски идол

  Се зачлени на:
  11 мај 2011
  Пораки:
  2.558
  Допаѓања:
  141.195
  20200308_200226.jpg
   
  На cresa-jagoda, Пале 345, Alisa22 и 23 други им се допаѓа ова.
 12. shz

  shz Форумски идол

  Се зачлени на:
  1 септември 2012
  Пораки:
  3.049
  Допаѓања:
  34.543
  Пол:
  Женски
  Добив

  IMG_20200309_112044.jpg
   
  На cresa-jagoda, anastasijaki, Пале 345 и 17 други им се допаѓа ова.
 13. Belabelinakinder

  Belabelinakinder Популарен член

  Се зачлени на:
  2 февруари 2016
  Пораки:
  1.806
  Допаѓања:
  23.458
  Пол:
  Женски
  20200309_130957.jpg 20200309_130953.jpg dobiv 20200309_124016.jpg ќе давам на свекрвата
   
  На cresa-jagoda, anastasijaki, Пале 345 и 17 други им се допаѓа ова.
 14. rumcherry

  rumcherry Истакнат член

  Се зачлени на:
  24 јули 2019
  Пораки:
  86
  Допаѓања:
  937
  Пол:
  Женски
  Добив:inlove: IMG_20200309_171418.jpg IMG_20200309_173202.jpg
   
  На cresa-jagoda, Belabelinakinder, anastasijaki и 17 други им се допаѓа ова.
 15. H.VAGA

  H.VAGA Популарен член

  Се зачлени на:
  10 април 2012
  Пораки:
  867
  Допаѓања:
  2.544
  На rumcherry му/ѝ се допаѓа ова.
 16. rumcherry

  rumcherry Истакнат член

  Се зачлени на:
  24 јули 2019
  Пораки:
  86
  Допаѓања:
  937
  Пол:
  Женски
  Да, од freeshop на граничниот премин Меџитлија
   
  На H.VAGA му/ѝ се допаѓа ова.
 17. H.VAGA

  H.VAGA Популарен член

  Се зачлени на:
  10 април 2012
  Пораки:
  867
  Допаѓања:
  2.544
  Blagodaram. Kolku e cenata?
   
 18. rumcherry

  rumcherry Истакнат член

  Се зачлени на:
  24 јули 2019
  Пораки:
  86
  Допаѓања:
  937
  Пол:
  Женски
  Мислам околу 40 евра, на некоја акција е
   
  На H.VAGA му/ѝ се допаѓа ова.
 19. Пале 345

  Пале 345 Истакнат член

  Се зачлени на:
  29 октомври 2017
  Пораки:
  284
  Допаѓања:
  3.255
  Пол:
  Женски
  Дадов
  IMG_20200309_182110.jpg
   
  На vitamina, cresa-jagoda, Fatalnata и 16 други им се допаѓа ова.
 20. BabyT*

  BabyT* Истакнат член

  Се зачлени на:
  3 јуни 2019
  Пораки:
  3.062
  Допаѓања:
  9.976
  Пол:
  Женски
  Од мм IMG_20200310_142505.jpg
   
  На vitamina, Löwenzahn, cresa-jagoda и 22 други им се допаѓа ова.