Добив подарок, дадов подарок:

Дискусија во 'Кафе-муабети' започната од Snow-Queen, 23 ноември 2011.

 1. buba4e89

  buba4e89 Форумски идол

  Се зачлени на:
  1 август 2012
  Пораки:
  15.921
  Допаѓања:
  97.494
  Пол:
  Женски
  Ќе дадам на мајка :inlove:
  096E28F5-248A-4BDD-A579-ADEE8AC275C5.jpeg
   
  На vitamina, Petrova Ceca, Feminka192 и 29 други им се допаѓа ова.
 2. nextredstyle

  nextredstyle Популарен член

  Се зачлени на:
  10 јули 2018
  Пораки:
  4.117
  Допаѓања:
  34.003
  Пол:
  Женски
  Добив
  20200312_134659.jpg
   
  На vitamina, Löwenzahn, deskarada и 15 други им се допаѓа ова.
 3. Luminary

  Luminary Истакнат член

  Се зачлени на:
  25 август 2017
  Пораки:
  1.534
  Допаѓања:
  18.776
  Пол:
  Женски
  Роденденски :sun::sun:
  Screenshot_20200315-144225_Gallery.jpg
  Screenshot_20200315-144244_Gallery.jpg
  Screenshot_20200315-144513_Gallery.jpg
   
  На vitamina, cresa-jagoda, Fatalnata и 31 други им се допаѓа ова.
 4. anastasijaki

  anastasijaki Форумски идол

  Се зачлени на:
  2 февруари 2011
  Пораки:
  4.010
  Допаѓања:
  27.396
  Пол:
  Женски
  Добив :) 20200316_132853.jpg
   
  На vitamina, cresa-jagoda, t-sweet и 15 други им се допаѓа ова.
 5. sia.bella

  sia.bella Популарен член

  Се зачлени на:
  29 мај 2014
  Пораки:
  747
  Допаѓања:
  14.439
  Пол:
  Женски
  IMG_20200318_165928.jpg
  Добив :inlove: задоцнет осмомартовски подарок :l:
   
  На vitamina, joy1, cresa-jagoda и 25 други им се допаѓа ова.
 6. Пале 345

  Пале 345 Истакнат член

  Се зачлени на:
  29 октомври 2017
  Пораки:
  282
  Допаѓања:
  3.242
  Пол:
  Женски
  IMG_20200319_174956.jpg
  Добив
   
  На vitamina, Love 83, joy1 и 24 други им се допаѓа ова.
 7. nevermet18

  nevermet18 Популарен член

  Се зачлени на:
  30 мај 2014
  Пораки:
  1.636
  Допаѓања:
  4.623
  Пол:
  Женски
  [​IMG]
  Ќе подарам на другарка. :)
   
  На vitamina, deskarada, bubic.k и 21 други им се допаѓа ова.
 8. sia.bella

  sia.bella Популарен член

  Се зачлени на:
  29 мај 2014
  Пораки:
  747
  Допаѓања:
  14.439
  Пол:
  Женски
  Ќе подарам :inlove:
  IMG_20200320_223208.jpg
   
  На vitamina, Love 83, joy1 и 22 други им се допаѓа ова.
 9. @ster@

  @ster@ Истакнат член

  Се зачлени на:
  16 март 2020
  Пораки:
  267
  Допаѓања:
  2.977
  Пол:
  Женски
  Добив:inlove: и ќе ги подарам зајчињата наскоро за Велигден.
  18869231517175_8924729637775343616.jpg
   
  На vitamina, Feminka192, zhap4e и 18 други им се допаѓа ова.
 10. stetoskop

  stetoskop Форумски идол

  Се зачлени на:
  11 мај 2011
  Пораки:
  2.555
  Допаѓања:
  140.661
  Добив :|
  20200326_163000.jpg
   
  На vitamina, Marina*F, zhap4e и 25 други им се допаѓа ова.
 11. NarCis@

  NarCis@ Популарен член

  Се зачлени на:
  4 март 2018
  Пораки:
  3.389
  Допаѓања:
  70.621
  Пол:
  Женски
  На zhap4e, cresa-jagoda, mal.ecka и 9 други им се допаѓа ова.
 12. VoodooGirl

  VoodooGirl Популарен член

  Се зачлени на:
  21 јануари 2014
  Пораки:
  510
  Допаѓања:
  4.105
  Пол:
  Женски
  Ја добив на подарок. :inlove:
  Јас како гуру на модата, конечно ми се оствари мојот сон да добијам една ваква прекрасна маска која сега е скапоцен додаток во мојата гардероба. Во тек сум со сите трендови и новости и сум многу благодарна на Елена Лука кои секогаш се грижат за мојот прекрасен стајлинг. :makeup:(hollest)

  IMG_20200327_002755.jpg
   
  На Love 83, 100nogalka, stetoskop и 15 други им се допаѓа ова.
 13. Belabelinakinder

  Belabelinakinder Популарен член

  Се зачлени на:
  2 февруари 2016
  Пораки:
  1.803
  Допаѓања:
  23.399
  Пол:
  Женски
  20200331_084338.jpg добив поклон за роденденот од топ шоп
   
  На vitamina, duffi, joy1 и 16 други им се допаѓа ова.
 14. Ava.84

  Ava.84 Популарен член

  Се зачлени на:
  12 декември 2015
  Пораки:
  1.793
  Допаѓања:
  18.677
  Пол:
  Женски
  Од мм:mm:
  20200403_134233.jpg
  Од колешка:worried:
  20200403_135249.jpg
   
  На vitamina, Belabelinakinder, duffi и 14 други им се допаѓа ова.
 15. EMoonlight

  EMoonlight Популарен член

  Се зачлени на:
  23 декември 2011
  Пораки:
  1.308
  Допаѓања:
  11.415
  Пол:
  Женски
  _20200402_143702.JPG
  Добив подарок :) :)
   
  На vitamina, Belabelinakinder, hermosa и 17 други им се допаѓа ова.
 16. joy1

  joy1 Форумски идол

  Се зачлени на:
  14 август 2012
  Пораки:
  16.552
  Допаѓања:
  247.391
  Пол:
  Женски
  dadov :)
  9D179A27-A658-424C-894D-AD19B84318C9.jpeg
  21322746-3312-4BB5-BA51-BE39B14632D0.jpeg
   
  На vitamina, Feminka192, Belabelinakinder и 16 други им се допаѓа ова.
 17. buba4e89

  buba4e89 Форумски идол

  Се зачлени на:
  1 август 2012
  Пораки:
  15.921
  Допаѓања:
  97.494
  Пол:
  Женски
  На joy1 му/ѝ се допаѓа ова.
 18. joy1

  joy1 Форумски идол

  Се зачлени на:
  14 август 2012
  Пораки:
  16.552
  Допаѓања:
  247.391
  Пол:
  Женски
  pumata od sport M

  сивите од Охрид од SEBO :)
   
  На cresa-jagoda и buba4e89 им се допаѓа ова.
 19. stetoskop

  stetoskop Форумски идол

  Се зачлени на:
  11 мај 2011
  Пораки:
  2.555
  Допаѓања:
  140.661
  Добив :)
  20200409_223501.jpg
   
  На vitamina, t-sweet, duffi и 11 други им се допаѓа ова.
 20. Gosh

  Gosh Мразачка на луѓе

  Се зачлени на:
  10 октомври 2015
  Пораки:
  1.819
  Допаѓања:
  26.008
  Добив тоалетна од муж ми, а подоцна ќе дадам...
   
  На vitamina, MitMax, piksooki и 8 други им се допаѓа ова.