Добив подарок, дадов подарок:

Дискусија во 'Кафе-муабети' започната од Snow-Queen, 23 ноември 2011.

 1. stetoskop

  stetoskop Форумски идол

  Се зачлени на:
  11 мај 2011
  Пораки:
  2.526
  Допаѓања:
  137.534
  Добив :)
  20200409_223501.jpg
   
  На t-sweet, duffi, Feminka192 и 10 други им се допаѓа ова.
 2. Gosh

  Gosh Мразачка на луѓе

  Се зачлени на:
  10 октомври 2015
  Пораки:
  1.812
  Допаѓања:
  25.546
  Добив тоалетна од муж ми, а подоцна ќе дадам...
   
  На MitMax, piksooki, EMoonlight и 7 други им се допаѓа ова.
 3. Anabelle.Amorette

  Anabelle.Amorette Форумски идол

  Се зачлени на:
  14 декември 2013
  Пораки:
  2.159
  Допаѓања:
  29.941
  Пол:
  Женски
  Конечно во мои раце! Едвај чекам да ја прочитам. IMG_20200413_160553.jpg
   
  На t-sweet, minne992, Feminka192 и 13 други им се допаѓа ова.
 4. deskarada

  deskarada Популарен член

  Се зачлени на:
  3 декември 2011
  Пораки:
  681
  Допаѓања:
  7.466
  DSC_0834.JPG
  Добив
   
  На anastasijaki, LejlaD, t-sweet и 16 други им се допаѓа ова.
 5. piglet1

  piglet1 Популарен член

  Се зачлени на:
  24 јули 2015
  Пораки:
  610
  Допаѓања:
  11.849
  Пол:
  Женски
  Добив.
  C91756EA-799F-4393-832C-23B288F58B17.jpeg
   
  На anastasijaki, LejlaD, Love 83 и 23 други им се допаѓа ова.
 6. kokodaki

  kokodaki Нов член

  Се зачлени на:
  20 април 2020
  Пораки:
  0
  Допаѓања:
  14
  Подарив
  IMG_20200125_120004244~2.jpg IMG_20200125_175206951.jpg IMG_20200406_132503146~2.jpg
   
  На H.VAGA, LejlaD, minne992 и 11 други им се допаѓа ова.
 7. buba4e89

  buba4e89 Форумски идол

  Се зачлени на:
  1 август 2012
  Пораки:
  15.583
  Допаѓања:
  94.924
  Пол:
  Женски
  Ќе дадам
  3F1FA3AB-D66F-4BD6-8FC2-AB2A64A1FD1F.jpeg
   
  На kokodaki, Love 83, minne992 и 25 други им се допаѓа ова.
 8. nextredstyle

  nextredstyle Популарен член

  Се зачлени на:
  10 јули 2018
  Пораки:
  3.821
  Допаѓања:
  31.645
  Пол:
  Женски
  Добив :D
  20200427_123528.jpg
   
  На anastasijaki, H.VAGA, kokodaki и 13 други им се допаѓа ова.
 9. buba4e89

  buba4e89 Форумски идол

  Се зачлени на:
  1 август 2012
  Пораки:
  15.583
  Допаѓања:
  94.924
  Пол:
  Женски
  Ќе дадам
  24701BA5-B10E-45C0-A1BB-89B19643E7AE.jpeg
   
  На kokodaki, LejlaD, cresa-jagoda и 13 други им се допаѓа ова.
 10. Janalopez

  Janalopez Нов член

  Се зачлени на:
  4 мај 2020
  Пораки:
  2
  Допаѓања:
  8
  Пол:
  Женски
  Ќе подарам, на некој што ми значи.
   

  Прикачени фајлови:

  • IMG_8995.jpg
   IMG_8995.jpg
   Големина на фајлот:
   70,3 KB
   Прегледи:
   75
  На nextredstyle, cresa-jagoda, Coco31 и 5 други им се допаѓа ова.
 11. raww

  raww Популарен член

  Се зачлени на:
  18 март 2014
  Пораки:
  384
  Допаѓања:
  828
  Од каде го зема? многу е кул
   
 12. Janalopez

  Janalopez Нов член

  Се зачлени на:
  4 мај 2020
  Пораки:
  2
  Допаѓања:
  8
  Пол:
  Женски
  Срцка, на инстаграм се @deseido.mk . КИСЧЕ!
   
 13. buba4e89

  buba4e89 Форумски идол

  Се зачлени на:
  1 август 2012
  Пораки:
  15.583
  Допаѓања:
  94.924
  Пол:
  Женски
  Ќе дадам на мајка :inlove:
  4FC88135-3669-422B-85B2-17F8D16E8E2E.jpeg
   
  На edna_malecka, anastasijaki, poenta и 35 други им се допаѓа ова.
 14. shz

  shz Форумски идол

  Се зачлени на:
  1 септември 2012
  Пораки:
  2.985
  Допаѓања:
  33.994
  Пол:
  Женски
  Добив

  IMG_20200509_130040.jpg
   
  На anastasijaki, tijanana, Feminka192 и 21 други им се допаѓа ова.
 15. Dadusicka

  Dadusicka Форумски идол

  Се зачлени на:
  3 јануари 2014
  Пораки:
  1.318
  Допаѓања:
  53.370
  Пол:
  Женски
  Дадов :inlove: 20200516_162033.jpg
   
  На Lejlaah, LejlaD, Love 83 и 9 други им се допаѓа ова.
 16. Amellie13

  Amellie13 Популарен член

  Се зачлени на:
  26 јануари 2017
  Пораки:
  1.910
  Допаѓања:
  32.719
  Пол:
  Женски
  Дадов:
  IMG_20200518_113340911~3.jpg

  Добив:
  IMG_20200505_162747060.jpg
   
  На cresa-jagoda, злоба, minne992 и 21 други им се допаѓа ова.
 17. nextredstyle

  nextredstyle Популарен член

  Се зачлени на:
  10 јули 2018
  Пораки:
  3.821
  Допаѓања:
  31.645
  Пол:
  Женски
  Добив:
  20200519_194015.jpg
  Ќе дадам:
  20200519_182916.jpg
   
  На anastasijaki, cresa-jagoda, kokodaki и 8 други им се допаѓа ова.
 18. Shelea

  Shelea Форумски идол

  Се зачлени на:
  27 ноември 2009
  Пораки:
  3.559
  Допаѓања:
  32.686
  Добив
  IMG_20200522_185924.jpg
  IMG_20200522_185913.jpg
   
  На cresa-jagoda, lusii, minne992 и 9 други им се допаѓа ова.
 19. Принцезичка1

  Принцезичка1 Истакнат член

  Се зачлени на:
  5 август 2016
  Пораки:
  329
  Допаѓања:
  1.246
  Пол:
  Женски
  Дадов на внук ми:
  20200316_113614.jpg Добив од мајка ми:
  20200523_161846.jpg
  Дел од подароците што ги добив за роденден, мислам дека повеќе се израдував на ова отколку поскапите, ептен ми се погодени благите.:lol:
   
  На buba4e89, cresa-jagoda, H.VAGA и 7 други им се допаѓа ова.
 20. Bubce38

  Bubce38 Форумски идол

  Се зачлени на:
  25 ноември 2016
  Пораки:
  5.436
  Допаѓања:
  106.426
  Пол:
  Женски
  Добив:o
  20200523_172542.jpg

  @Dream-Girl види го колкаво е:D
  Мм ме прашува за колку време ќе сум го смачкала правејќи од тоа 'скапото' кафе ( за далготата мисли).
  Многу брзо го трошам одкога правам такво кафе:)
   
  На buba4e89, duffi, cresa-jagoda и 10 други им се допаѓа ова.