Добив подарок, дадов подарок:

Дискусија во 'Кафе-муабети' започната од Snow-Queen, 23 ноември 2011.

 1. joy1

  joy1 Форумски идол

  Се зачлени на:
  14 август 2012
  Пораки:
  16.549
  Допаѓања:
  247.346
  Пол:
  Женски
  od mm
  IMG_20200528_143643-01.jpeg
   
  На Dentina, shz, edna_malecka и 51 други им се допаѓа ова.
 2. nextredstyle

  nextredstyle Популарен член

  Се зачлени на:
  10 јули 2018
  Пораки:
  4.106
  Допаѓања:
  33.939
  Пол:
  Женски
  Ќе дадам:
  20200530_140951.jpg
   
  На angelche16, victoria, vitamina и 12 други им се допаѓа ова.
 3. anastasijaki

  anastasijaki Форумски идол

  Се зачлени на:
  2 февруари 2011
  Пораки:
  4.010
  Допаѓања:
  27.392
  Пол:
  Женски
  Ќе дадам на брат ми за матура, само да ги донесе мажле :D
  received_277353453648094.jpeg
  Добив :) 20200530_192503.jpg
   
  На edna_malecka, angelche16, Среќичка и 30 други им се допаѓа ова.
 4. BabyT*

  BabyT* Истакнат член

  Се зачлени на:
  3 јуни 2019
  Пораки:
  3.009
  Допаѓања:
  9.767
  Пол:
  Женски
  Добив од мм IMG_20200530_172117.jpg
   
  На angelche16, victoria, vitamina и 25 други им се допаѓа ова.
 5. Star_dust

  Star_dust Истакнат член

  Се зачлени на:
  26 ноември 2019
  Пораки:
  174
  Допаѓања:
  1.666
  Пол:
  Женски
  Ќе дадам
  IMG_20200602_111308.jpg
   
  На shz, mula, angelche16 и 26 други им се допаѓа ова.
 6. Esmeralda-MD

  Esmeralda-MD Популарен член

  Се зачлени на:
  13 јули 2015
  Пораки:
  320
  Допаѓања:
  24.239
  Пол:
  Женски
  20200602_194025.jpg Добив од маж ми:inlove:,онака,без повод:l:
   
  На angelche16, cresa-jagoda, victoria и 18 други им се допаѓа ова.
 7. lovemme

  lovemme Форумски идол

  Се зачлени на:
  1 октомври 2013
  Пораки:
  2.306
  Допаѓања:
  57.985
  Пол:
  Женски
  Ќе давам подароци за роденден.
  На мајка ми и брат ми.
  AirBrush_20200604205724.jpg
   
  На Dentina, shz, mula и 30 други им се допаѓа ова.
 8. simonna.a

  simonna.a Популарен член

  Се зачлени на:
  23 февруари 2013
  Пораки:
  3.690
  Допаѓања:
  19.937
  Пол:
  Женски
  Добив од BU Getaway
  *цртежо е мој,за поинтересна сликата го опнав
  received_581869935775639.jpeg
  Ќе давам за матура
  IMG_20200604_210211_862.jpg
   
  На shz, edna_malecka, angelche16 и 23 други им се допаѓа ова.
 9. Stephen Amell

  Stephen Amell Истакнат член

  Се зачлени на:
  17 јуни 2017
  Пораки:
  520
  Допаѓања:
  8.998
  Пол:
  Женски
  Добив.:inlove:

  IMG_20200608_144010_723~3.jpg
  IMG_20200608_143717_128~2.jpg
  IMG_20200608_143701_191~2.jpg
   
  На chocolateheart, shz, angelche16 и 25 други им се допаѓа ова.
 10. EMoonlight

  EMoonlight Популарен член

  Се зачлени на:
  23 декември 2011
  Пораки:
  1.308
  Допаѓања:
  11.415
  Пол:
  Женски
  _20200608_200744.JPG
  Дадов на другарка за роденден, книга и блуза има внатре, се потрудив сама да го завиткам подарокот :) :).
   
  На shz, edna_malecka, angelche16 и 22 други им се допаѓа ова.
 11. vitamina

  vitamina Форумски идол

  Се зачлени на:
  19 јули 2015
  Пораки:
  6.531
  Допаѓања:
  187.119
  Пол:
  Женски
  Нешто добив нешто ќе давам, пакетчиња за мали дечиња и за во Мк
  20200609_114411.jpg 20200609_114435.jpg 20200609_114514.jpg 20200609_114538.jpg 20200609_114559.jpg 20200609_114644.jpg 20200609_114731.jpg 20200609_114834.jpg 20200609_115145.jpg 20200609_114818.jpg
   
  На shz, cresa-jagoda, duffi и 36 други им се допаѓа ова.
 12. nevermet18

  nevermet18 Популарен член

  Се зачлени на:
  30 мај 2014
  Пораки:
  1.636
  Допаѓања:
  4.623
  Пол:
  Женски
  [​IMG] [​IMG]
  За брат ми.
   
  На EMoonlight, vitamina, angelche16 и 12 други им се допаѓа ова.
 13. lovemme

  lovemme Форумски идол

  Се зачлени на:
  1 октомври 2013
  Пораки:
  2.306
  Допаѓања:
  57.985
  Пол:
  Женски
  Ќе давам AirBrush_20200610113118.jpg
   
  На Dentina, EMoonlight, vitamina и 24 други им се допаѓа ова.
 14. Shelea

  Shelea Форумски идол

  Се зачлени на:
  27 ноември 2009
  Пораки:
  3.605
  Допаѓања:
  33.285
  Ќе подарам
  IMG_20200610_123246.jpg
   
  На shz, EMoonlight, vitamina и 19 други им се допаѓа ова.
 15. nextredstyle

  nextredstyle Популарен член

  Се зачлени на:
  10 јули 2018
  Пораки:
  4.106
  Допаѓања:
  33.939
  Пол:
  Женски
  Добив
  20200610_113836.jpg 20200610_113912.jpg
   
  На vitamina, angelche16, cresa-jagoda и 19 други им се допаѓа ова.
 16. minne992

  minne992 Популарен член

  Се зачлени на:
  5 ноември 2013
  Пораки:
  1.198
  Допаѓања:
  7.501
  Пол:
  Женски
  Ке добијам F07A4DDC-4378-4904-9646-A5644C0983FC.jpeg
   
  На Kohlensäure, Feminka192, vitamina и 14 други им се допаѓа ова.
 17. Cvetce12345

  Cvetce12345 Активен член

  Се зачлени на:
  18 април 2020
  Пораки:
  20
  Допаѓања:
  76
  Пол:
  Женски
  Од татко ми поклон :)
   

  Прикачени фајлови:

  На Feminka192, vitamina, angelche16 и 7 други им се допаѓа ова.
 18. minne992

  minne992 Популарен член

  Се зачлени на:
  5 ноември 2013
  Пораки:
  1.198
  Допаѓања:
  7.501
  Пол:
  Женски
  F318DA50-A1EC-4F6A-A951-75D265946CAA.jpeg Ке поклонам
   
  На shz, Feminka192, MeowMeow и 20 други им се допаѓа ова.
 19. nevermet18

  nevermet18 Популарен член

  Се зачлени на:
  30 мај 2014
  Пораки:
  1.636
  Допаѓања:
  4.623
  Пол:
  Женски
  [​IMG] [​IMG] [​IMG]
  Ќе подарам на две ангелчиња. :)
   
  На Feminka192, nextredstyle, Sexybaby86 и 12 други им се допаѓа ова.
 20. angelche16

  angelche16 Популарен член

  Се зачлени на:
  19 ноември 2014
  Пораки:
  1.832
  Допаѓања:
  7.501
  Пол:
  Женски
  Од дечко ми, најпријатно ме изненади :inlove:
  IMG_20200615_233107.jpg IMG_20200615_233121.jpg IMG_20200615_233132.jpg
   
  На Dentina, lusii, Feminka192 и 18 други им се допаѓа ова.