1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Добра ноќ

Дискусија во 'Кафе-муабети' започната од lalezzz, 6 мај 2010.

 1. lalezzz

  lalezzz Истакнат член

  Се зачлени на:
  6 април 2010
  Пораки:
  349
  Допаѓања:
  70
  mislam deka trebase edna vakva tema,sekoj onoj sto saka nekomu da mu posaka dobra nok ili ubavi snista ;) eve dragi moi femina frendovi vi posakuvam dobra nok i prijatni snista.se nadevam ke ja iskoristite temava da si posakate nesto dobro :) pozz do site vas :* :* :*
   
  На Divinebutterfly му/ѝ се допаѓа ова.
 2. Rossana

  Rossana Истакнат член

  Се зачлени на:
  5 мај 2010
  Пораки:
  157
  Допаѓања:
  43
  ммммм браво лалеззз ми ги читаш мислите! Јас баш планирав пред да се одјавам да отворам ваква тема затоа што забележав дека ја нема. Добра ноќ и од мене иако можеби ке останам уште пола час преку сила на форумов :lol: :lol: :lol:
   
 3. Angelche

  Angelche Популарен член

  Се зачлени на:
  6 мај 2010
  Пораки:
  3.747
  Допаѓања:
  1.358
  Uste e rano za dobra nok hehe ama sepak dobar den vi posakuvam
   
 4. veri

  veri Популарен член

  Се зачлени на:
  14 јануари 2010
  Пораки:
  3.061
  Допаѓања:
  1.475
  оффф до сега пишував семинарска и веќе очите ми се затвараат. Sweet dreams на сите :)
   
 5. Go-Girl

  Go-Girl Популарен член

  Се зачлени на:
  22 ноември 2009
  Пораки:
  3.712
  Допаѓања:
  3.987
  :lol: :lol: :lol:
  каква тема.... :rofl:
  интересно :!: ајде јас да пошкртам малце по темиве и после ДОБРА ВИ НОЌ :*
   
 6. lalezzz

  lalezzz Истакнат член

  Се зачлени на:
  6 април 2010
  Пораки:
  349
  Допаѓања:
  70
  me raduva sto vi se dopadna temava ,vi blagodaram za podrskata i se razbira prodolzete da si posakuvate ubavi raboti pozz :* :* :* :) i ke zaboravev za malku-sekogas dobro da ve prati ;)
   
 7. Gordana10

  Gordana10 Форумски идол

  Се зачлени на:
  7 декември 2009
  Пораки:
  6.898
  Допаѓања:
  9.184
  Пол:
  Женски
  Добра ноќ и од мене,се слушаме повторно :) :hai: чаоооссссссс :*
   
 8. Rossana

  Rossana Истакнат член

  Се зачлени на:
  5 мај 2010
  Пораки:
  157
  Допаѓања:
  43
  Добра ноќ мили мои форумџики отидов да се галам со мм а потоа да :D :D :D спајкам
   
 9. irenna

  irenna Популарен член

  Се зачлени на:
  1 декември 2009
  Пораки:
  3.097
  Допаѓања:
  4.450
  Пол:
  Женски
  Лека ноќ девојки :*
   
 10. Pipito

  Pipito Истакнат член

  Се зачлени на:
  1 декември 2009
  Пораки:
  192
  Допаѓања:
  58
  Добра ноќ и од мене.. Убаво сонувајте.. А наутро со позитивна енергија од сонот, среќен ден.. :)
   
 11. Miss-Perfect

  Miss-Perfect Истакнат член

  Се зачлени на:
  4 мај 2010
  Пораки:
  368
  Допаѓања:
  73
  Добра ноќ и од мене, нанајте убаво сите и се читкаме утре |-)
   
 12. bona

  bona Популарен член

  Се зачлени на:
  9 декември 2009
  Пораки:
  1.592
  Допаѓања:
  276
  dobra nok na site,i jas se odjavuvam,se citame utre. :* :* :*
   
 13. tanjaaaa

  tanjaaaa Истакнат член

  Се зачлени на:
  21 март 2010
  Пораки:
  232
  Допаѓања:
  13
  dobra nok i od mene...slatko da spiete se citame utre! :hai:
   
 14. she-17

  she-17 Истакнат член

  Се зачлени на:
  21 март 2010
  Пораки:
  142
  Допаѓања:
  23
  I cannot sleep
  I cannot dream tonight.. :)
  незнам само како ќе тргнам сабајле на училиште :hai:
   
 15. Unfaithful18

  Unfaithful18 Популарен член

  Се зачлени на:
  11 јануари 2010
  Пораки:
  2.381
  Допаѓања:
  1.114
  Пол:
  Женски
  I don't wanna close my eyes, I don't wanna fall asleap, cause I miss you baby, and I don't wanna miss a thing... :inlove:
   
 16. princessofthedark

  princessofthedark Популарен член

  Се зачлени на:
  15 април 2010
  Пораки:
  1.018
  Допаѓања:
  149
  ajde dobra nokj na site :D
   
 17. jassna

  jassna Истакнат член

  Се зачлени на:
  21 ноември 2009
  Пораки:
  42
  Допаѓања:
  2
  slatki snista....utre razbudete se nasmejani :*
   
 18. bona

  bona Популарен член

  Се зачлени на:
  9 декември 2009
  Пораки:
  1.592
  Допаѓања:
  276
  dobra nok na site forumdziki sto se ovde, i na tie sto veke spijat :lol: :*
   
 19. Hipica

  Hipica Форумски идол

  Се зачлени на:
  31 декември 2009
  Пораки:
  14.369
  Допаѓања:
  14.818
  Малце е рано за добра ноќ и знам дека сум оф-топик, ама морав да цитирам и да кажам дека песнава.... :inlove:
   
 20. Angelche

  Angelche Популарен член

  Се зачлени на:
  6 мај 2010
  Пораки:
  3.747
  Допаѓања:
  1.358
  Dobra nok na site :inlove: