Добра ноќ

Дискусија во 'Кафе-муабети' започната од lalezzz, 6 мај 2010.

 1. Unfaithful18

  Unfaithful18 Популарен член

  Се зачлени на:
  11 јануари 2010
  Пораки:
  2.376
  Допаѓања:
  1.090
  Пол:
  Женски
  Добра ноќ и убави сништа драги форумџики :*
   
 2. WomanInLove

  WomanInLove Истакнат член

  Се зачлени на:
  24 ноември 2009
  Пораки:
  688
  Допаѓања:
  206
  Добра ноќ и од мене, се гледаме утре :) ;)
   
 3. annnni

  annnni Популарен член

  Се зачлени на:
  27 март 2010
  Пораки:
  3.025
  Допаѓања:
  627
  Добра ноќ ,слатко спиете!!!!
   
 4. viki44e

  viki44e Популарен член

  Се зачлени на:
  17 мај 2010
  Пораки:
  1.988
  Допаѓања:
  1.084
  Лаку ноч,боже сонче :) хахахах така ми викаа како мала и уште го користам :D
  Слатки сништа :*
   
 5. karak

  karak Популарен член

  Се зачлени на:
  11 април 2010
  Пораки:
  4.135
  Допаѓања:
  4.902
  тхе едн доста е за денес утре со нова сила во нова победа, борба за опстанок. добра ноќ на сите што сте во моментов на фемина :hai: :$ :hai:
   
 6. Speechless

  Speechless Популарен член

  Се зачлени на:
  14 април 2010
  Пораки:
  3.289
  Допаѓања:
  1.814
  Пол:
  Женски
  Лека ноќ форумџики :hai: :*
  Убаво да сонувате , и ако имате добар сон, да ви се оствари ;)
   
 7. ana05

  ana05 Истакнат член

  Се зачлени на:
  29 април 2010
  Пораки:
  167
  Допаѓања:
  31
  Добра нок!Слатко да ми нанкате и убавко да ми сонувате |-)
   
 8. Lux

  Lux Форумски идол

  Се зачлени на:
  27 ноември 2009
  Пораки:
  7.068
  Допаѓања:
  6.342
  Пол:
  Женски
  Добра ноќ и од мене , свит дримс :hug:
   
 9. Unfaithful18

  Unfaithful18 Популарен член

  Се зачлени на:
  11 јануари 2010
  Пораки:
  2.376
  Допаѓања:
  1.090
  Пол:
  Женски
  До сите форумџики за добра ноќ :hug:

  When all the stars go silent to bed,
  then the moon will turn off the light,
  I'll keep you save and come in your dreams,
  and quiatlly whisper GOOD NIGHT :*
   
 10. veri

  veri Популарен член

  Се зачлени на:
  14 јануари 2010
  Пораки:
  3.061
  Допаѓања:
  1.468
  Слатки сништа :*
   
 11. annnni

  annnni Популарен член

  Се зачлени на:
  27 март 2010
  Пораки:
  3.025
  Допаѓања:
  627
  good night!!!! :yawn: |-)
   
 12. Hipica

  Hipica Форумски идол

  Се зачлени на:
  31 декември 2009
  Пораки:
  14.369
  Допаѓања:
  14.759
  Sweet dreams.... or a beautiful nightmare my darling! :lol:
  Ова со „мало" закаснување, ама да не ме кара друг пат :lol:
  :*
   
 13. irenna

  irenna Популарен член

  Се зачлени на:
  1 декември 2009
  Пораки:
  3.096
  Допаѓања:
  4.391
  Пол:
  Женски
  Лека ноќ девојки, се читаме утре. :*
   
 14. veri

  veri Популарен член

  Се зачлени на:
  14 јануари 2010
  Пораки:
  3.061
  Допаѓања:
  1.468
  Добра ноќ на сите |-)
   
 15. Gordana10

  Gordana10 Форумски идол

  Се зачлени на:
  7 декември 2009
  Пораки:
  6.898
  Допаѓања:
  9.171
  Пол:
  Женски
  Добра ноќ на сите,се читаме некој друг ден,поздрав :) :hai: :hai: :hai: :* :* :* :* :* :*
   
 16. Lux

  Lux Форумски идол

  Се зачлени на:
  27 ноември 2009
  Пораки:
  7.068
  Допаѓања:
  6.342
  Пол:
  Женски
  Добра ноќ Горде и на тебе и на сите останати форумџики :D
  :* :hug:
   
 17. irenna

  irenna Популарен член

  Се зачлени на:
  1 декември 2009
  Пораки:
  3.096
  Допаѓања:
  4.391
  Пол:
  Женски
  Добра ноќ :*
   
 18. lalezzz

  lalezzz Истакнат член

  Се зачлени на:
  6 април 2010
  Пораки:
  349
  Допаѓања:
  63
  :hai: ubavo sonuvajte,ponekogas sonot stanuva realnost :* |-)
   
 19. veri

  veri Популарен член

  Се зачлени на:
  14 јануари 2010
  Пораки:
  3.061
  Допаѓања:
  1.468
  Спијте слатко :)
   
 20. Angelche

  Angelche Популарен член

  Се зачлени на:
  6 мај 2010
  Пораки:
  3.747
  Допаѓања:
  1.352
  Добра ноќ мили мои, денеска рано ќе ве напуштам, сабаље ќе станувам мн мн рано :(
  Имајте убава ноќ, слатки сништа.
  Бидете поздравени :* :* :hug: