Форумџика на годината 2019: НОМИНАЦИИ

Добра ноќ

Дискусија во 'Кафе-муабети' започната од lalezzz, 6 мај 2010.

 1. ludacaa

  ludacaa Истакнат член

  Се зачлени на:
  30 мај 2010
  Пораки:
  749
  Допаѓања:
  180

  dobra nok i tebe!!!!!slatki snista:) :)
   
 2. martina.d

  martina.d Истакнат член

  Се зачлени на:
  13 јануари 2010
  Пораки:
  134
  Допаѓања:
  2
  Dobra nok i od mene pozz :)
   
 3. Unfaithful18

  Unfaithful18 Популарен член

  Се зачлени на:
  11 јануари 2010
  Пораки:
  2.375
  Допаѓања:
  1.089
  Пол:
  Женски
  Добра ноќ форумџики, убаво да спиете и сонувајте си ги саканите :) :*
   
 4. Miss-Perfect

  Miss-Perfect Истакнат член

  Се зачлени на:
  4 мај 2010
  Пораки:
  368
  Допаѓања:
  70
  Добра ноќ на сите, ве гушкам и се читкаме утре |-) |-) |-)
   
 5. karak

  karak Популарен член

  Се зачлени на:
  11 април 2010
  Пораки:
  4.098
  Допаѓања:
  4.843
  добра ноќ на сите што се на форумов а највеќе на тие што ги замарав денес :lol: :*
   
 6. RainBow

  RainBow Глобален модератор Член на тимот

  Се зачлени на:
  3 декември 2009
  Пораки:
  18.672
  Допаѓања:
  43.703
  И јас сакав да си легнам, ама таман да се досредам до 00.00 па да прочитам хороскоп и ќе си легнам :)
   
 7. Dushica-sk

  Dushica-sk Популарен член

  Се зачлени на:
  12 јануари 2010
  Пораки:
  5.048
  Допаѓања:
  3.908
  Убаво да спиете сите што ќе си легнувате сеа , подоцна , па и на тие што веќе легнале :D Се читаме пак утре :*
   
 8. Hipica

  Hipica Форумски идол

  Се зачлени на:
  31 декември 2009
  Пораки:
  14.369
  Допаѓања:
  14.746
  Добра ноќ на сите. И јас за чудо се одлучив ПОРАНО да си легнам... а можеби и не :lol:
   
 9. veri

  veri Популарен член

  Се зачлени на:
  14 јануари 2010
  Пораки:
  3.061
  Допаѓања:
  1.466
  Добра ноќ на сите :hai:
   
 10. irenna

  irenna Популарен член

  Се зачлени на:
  1 декември 2009
  Пораки:
  3.096
  Допаѓања:
  4.380
  Пол:
  Женски
  Лека ноќ девојки, се читаме утре :*
   
 11. bona

  bona Популарен член

  Се зачлени на:
  9 декември 2009
  Пораки:
  1.592
  Допаѓања:
  266
  :yawn: добра ноќ на сите, одам јас да |-) :* :*
   
 12. Gordana10

  Gordana10 Форумски идол

  Се зачлени на:
  7 декември 2009
  Пораки:
  6.899
  Допаѓања:
  9.164
  Пол:
  Женски
  Добра ноќ на сите,време е да се исклучам,ми се приспива,а и така треба рано да станам,па се слушаме некој друг ден,поздрав :hai: :hai: :hug: :hug: :hug: :* :* :* :*
   
 13. karak

  karak Популарен член

  Се зачлени на:
  11 април 2010
  Пораки:
  4.098
  Допаѓања:
  4.843
  добра ноќ. нека ноќта ви го донесе она што неможе денот :$ толку за денес :hug:
   
 14. bona

  bona Популарен член

  Се зачлени на:
  9 декември 2009
  Пораки:
  1.592
  Допаѓања:
  266
  добра ноќ на сите :hai: :hai:
   
 15. ozbilnazena

  ozbilnazena Популарен член

  Се зачлени на:
  6 февруари 2010
  Пораки:
  1.154
  Допаѓања:
  13.160
  Пол:
  Женски
  Добра ноќ девојки -убав сон |-)
   
 16. Lux

  Lux Форумски идол

  Се зачлени на:
  27 ноември 2009
  Пораки:
  7.068
  Допаѓања:
  6.340
  Пол:
  Женски
  Добра ноќ пара тодоос :*
   
 17. Gordana10

  Gordana10 Форумски идол

  Се зачлени на:
  7 декември 2009
  Пораки:
  6.899
  Допаѓања:
  9.164
  Пол:
  Женски
  Добра ноќ и од мене,поздрав :hai: :hai: :hug: :hug: :* :* :* :*
   
 18. Dreamer

  Dreamer Истакнат член

  Се зачлени на:
  29 март 2010
  Пораки:
  151
  Допаѓања:
  39
  Слатки сништа на сите... :hug:
   
 19. doktorka-an

  doktorka-an Истакнат член

  Се зачлени на:
  2 мај 2010
  Пораки:
  1.078
  Допаѓања:
  333
  добра ноќ и слатки сонови ;)
   
 20. Angelche

  Angelche Популарен член

  Се зачлени на:
  6 мај 2010
  Пораки:
  3.747
  Допаѓања:
  1.351
  Добра ноќ и слатки соништа на сите :hug: