Добра ноќ

Дискусија во 'Кафе-муабети' започната од lalezzz, 6 мај 2010.

 1. viki44e

  viki44e Популарен член

  Се зачлени на:
  17 мај 2010
  Пораки:
  1.988
  Допаѓања:
  1.083
  Добрааа ноќ ,слатки сништаа и да се надеваме дека утре ќе имаме убав ден! :inlove: :l: :* :hug:
   
 2. SummerGirl

  SummerGirl Форумски идол

  Се зачлени на:
  10 март 2010
  Пораки:
  11.859
  Допаѓања:
  19.637
  Пол:
  Женски
  Добра ноќ на сите. Убаво да спиете. :hai: :hai: :hai:
   
 3. veri

  veri Популарен член

  Се зачлени на:
  14 јануари 2010
  Пораки:
  3.061
  Допаѓања:
  1.467
  Sweet dreams |-) :*
   
 4. annii

  annii Популарен член

  Се зачлени на:
  16 април 2010
  Пораки:
  2.932
  Допаѓања:
  3.526
  Ајде уште сега да ви кажам
  Добра ноќ убаво да спиете слатки сништа и утре назад на Фемина :D
  :* :* :* :* :*
   
 5. Lux

  Lux Форумски идол

  Се зачлени на:
  27 ноември 2009
  Пораки:
  7.068
  Допаѓања:
  6.341
  Пол:
  Женски
  Добра ноќ, и утре бек ту хијр, фемина вил веит ју :D
   
 6. Unfaithful18

  Unfaithful18 Популарен член

  Се зачлени на:
  11 јануари 2010
  Пораки:
  2.375
  Допаѓања:
  1.089
  Пол:
  Женски
  Кога заоѓа сонцето денот што го позлатува... Едно дете сонува во светот на бајките патува... Таму е толку волшебно... :)
  ДОБРА НОЌ убаво да спиете... :*
   
 7. irenna

  irenna Популарен член

  Се зачлени на:
  1 декември 2009
  Пораки:
  3.096
  Допаѓања:
  4.382
  Пол:
  Женски
  Лека ноќ феминки, јас вечерва порано ќе си легнам. :*
   
 8. bona

  bona Популарен член

  Се зачлени на:
  9 декември 2009
  Пораки:
  1.592
  Допаѓања:
  267
  добра ноќ ирена :* :*
   
 9. kate21

  kate21 Популарен член

  Се зачлени на:
  20 декември 2009
  Пораки:
  4.220
  Допаѓања:
  3.825
  Пол:
  Женски
  Добра ноќ и од мене. Утре ме чека ден со книги еден куп. Ама ќе најдам време јас за вас. Имајте убави сништа. :)
   
 10. bona

  bona Популарен член

  Се зачлени на:
  9 декември 2009
  Пораки:
  1.592
  Допаѓања:
  267
  добра ноќ катенце :hug: :*
   
 11. BlueEye

  BlueEye Истакнат член

  Се зачлени на:
  24 јануари 2010
  Пораки:
  322
  Допаѓања:
  29
  dobra nok na site i vi posakuvam ubavi sni i utre site da se rzbudite so mn ljubov za site okolu vas :D :inlove: :inlove: :rofl:
   
 12. Lux

  Lux Форумски идол

  Се зачлени на:
  27 ноември 2009
  Пораки:
  7.068
  Допаѓања:
  6.341
  Пол:
  Женски
  Ајде добра ноќ на сите и од мене !
   
 13. Angelche

  Angelche Популарен член

  Се зачлени на:
  6 мај 2010
  Пораки:
  3.747
  Допаѓања:
  1.352
  Лукс, многу рано :(
  Ајде добра ноќ и слатки сништа :*
   
 14. Angelche

  Angelche Популарен член

  Се зачлени на:
  6 мај 2010
  Пораки:
  3.747
  Допаѓања:
  1.352
  Отидов и јас, ама може да се вратам, никогаш не се знае...
  Добра ноќ девојки!
   
 15. karak

  karak Популарен член

  Се зачлени на:
  11 април 2010
  Пораки:
  4.117
  Допаѓања:
  4.868
  добра ноќ на сите ајде го затварам денешниот ден :rofl: :hai:
   
 16. katka-slatka

  katka-slatka Истакнат член

  Се зачлени на:
  15 мај 2010
  Пораки:
  296
  Допаѓања:
  43
  ај добра ноќ на сите,и се надевам утре ќе биде подобро... :*
   
 17. Hipica

  Hipica Форумски идол

  Се зачлени на:
  31 декември 2009
  Пораки:
  14.369
  Допаѓања:
  14.746
  Добра ноќ на татко ми кој едвај го натерав да стане од троседот, да си ги извади очилата и да се пресели горно маало, до мајка ми :)
   
 18. santa

  santa Истакнат член

  Се зачлени на:
  6 мај 2010
  Пораки:
  132
  Допаѓања:
  7
  Dobra nok na site i od mene :))) Utre mi e posledniot ispit pa mojata utresna nasmevka vi ja prakam na site za da se razbudite taka :*
   
 19. bona

  bona Популарен член

  Се зачлени на:
  9 декември 2009
  Пораки:
  1.592
  Допаѓања:
  267
  dobra nok na site, backi :* :* :*
   
 20. annnni

  annnni Популарен член

  Се зачлени на:
  27 март 2010
  Пораки:
  3.025
  Допаѓања:
  625
  добра ноќ женски слатко да спиете :hug: :hug: