Добра ноќ

Дискусија во 'Кафе-муабети' започната од lalezzz, 6 мај 2010.

 1. AlekBt

  AlekBt Истакнат член

  Се зачлени на:
  5 јуни 2010
  Пораки:
  76
  Допаѓања:
  15
  Женски добра ноќ и слатки сништа :)
   
 2. Gordana10

  Gordana10 Форумски идол

  Се зачлени на:
  7 декември 2009
  Пораки:
  6.899
  Допаѓања:
  9.164
  Пол:
  Женски
  Добра ноќ,се слушаме повторно,поздрав :hai: :hai: :hug: :hug: :* :* :*
   
 3. karak

  karak Популарен член

  Се зачлени на:
  11 април 2010
  Пораки:
  4.095
  Допаѓања:
  4.833
  добра ноќ на горде, лукс, виножитка, ангелче и се разбира сите што се на форумов :hug:
   
 4. ana05

  ana05 Истакнат член

  Се зачлени на:
  29 април 2010
  Пораки:
  167
  Допаѓања:
  31
  Добра нок на сите што си легнуваат сега,убавко да спијат а јас уште малку ке останам бидејки сон не ме фака,којзнае што ми е :?:
   
 5. Lux

  Lux Форумски идол

  Се зачлени на:
  27 ноември 2009
  Пораки:
  7.068
  Допаѓања:
  6.340
  Пол:
  Женски
  Добра ноќ и на карак :hug: и на тодос персонас аки :D
   
 6. Go-Girl

  Go-Girl Популарен член

  Се зачлени на:
  22 ноември 2009
  Пораки:
  3.712
  Допаѓања:
  3.968
  денес слабо ви пишував, а гледам вие убаво сте се распишувале :lol:
  ајде одморете рачиња и сите на спиење утре свежи и одморени се читаме |-)

  ДОБРА НОЌ :*
   
 7. girl23

  girl23 Истакнат член

  Се зачлени на:
  10 февруари 2010
  Пораки:
  320
  Допаѓања:
  28


  Гоу барем си се одмори.....затоа што утре те чека еден куп работа, т.е читање и залисување од смеа


  Добра Ви нок и од мене мили форумџики/и и се читкаме утре :hai: :* :*
   
 8. bumbi

  bumbi Популарен член

  Се зачлени на:
  3 јануари 2010
  Пораки:
  489
  Допаѓања:
  253
  Пол:
  Женски
  Слатки сништа :*
   
 9. Miss-Perfect

  Miss-Perfect Истакнат член

  Се зачлени на:
  4 мај 2010
  Пораки:
  368
  Допаѓања:
  70
  Добра ноќ и од мене, се одјавувам јас, почнав да задремувам веќе :lol: Имајте убави сни и се читкаме утре :hai:
   
 10. Unfaithful18

  Unfaithful18 Популарен член

  Се зачлени на:
  11 јануари 2010
  Пораки:
  2.375
  Допаѓања:
  1.088
  Пол:
  Женски
  Добра ноќ одам и јас, редно време е :yawn:
   
 11. karak

  karak Популарен член

  Се зачлени на:
  11 април 2010
  Пораки:
  4.095
  Допаѓања:
  4.833
  добра ноќ мој фемина другарчиња слатко да спиете и разбудете се со насмевка на лицето :rock:
   
 12. Angelche

  Angelche Популарен член

  Се зачлени на:
  6 мај 2010
  Пораки:
  3.747
  Допаѓања:
  1.351
  Добра ноќ мила карак имај слатки сништа :*
   
 13. Gordana10

  Gordana10 Форумски идол

  Се зачлени на:
  7 декември 2009
  Пораки:
  6.899
  Допаѓања:
  9.164
  Пол:
  Женски
  Добра ноќ на сите,поздрав :hai: :hai: :hug: :hug: :* :* :* :*
   
 14. viki44e

  viki44e Популарен член

  Се зачлени на:
  17 мај 2010
  Пораки:
  1.988
  Допаѓања:
  1.083
  Добраа ноќ на ситее...Nice dreams!! :hug:
   
 15. Angelche

  Angelche Популарен член

  Се зачлени на:
  6 мај 2010
  Пораки:
  3.747
  Допаѓања:
  1.351
  Имајте добра ноќ девојки и слатки сништа. Ќе одам да ѕирнам некое филмче и ќе одам да спијам. Имајте пријатна смена останатите.
   
 16. annii

  annii Популарен член

  Се зачлени на:
  16 април 2010
  Пораки:
  2.923
  Допаѓања:
  3.399
  Добра ноќ |-)
  Добра ноќ и до Горде и до Елени со Горде си напраивме добар муабет и убаво спијте си сите :* :hug:
   
 17. Angelche

  Angelche Популарен член

  Се зачлени на:
  6 мај 2010
  Пораки:
  3.747
  Допаѓања:
  1.351
  Добра ноќ срце, слатки сништа :hug:
   
 18. Gordana10

  Gordana10 Форумски идол

  Се зачлени на:
  7 декември 2009
  Пораки:
  6.899
  Допаѓања:
  9.164
  Пол:
  Женски
  Добра ноќ на сите,се слушаме повторно :) :) :hai: :hai: :* :* :hug: :hug: :hug:
   
 19. veri

  veri Популарен член

  Се зачлени на:
  14 јануари 2010
  Пораки:
  3.061
  Допаѓања:
  1.466
  Добра ноќ на сите.. |-)
   
 20. annii

  annii Популарен член

  Се зачлени на:
  16 април 2010
  Пораки:
  2.923
  Допаѓања:
  3.399
  Добра ноќ