1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Добри/Лоши коментари за веб страниците за попуст

Дискусија во 'Канта' започната од paleska3, 5 декември 2013.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. paleska3

  paleska3 Популарен член

  Се зачлени на:
  19 март 2013
  Пораки:
  1.204
  Допаѓања:
  3.156
  Можеби има слична ваква тема но јас не можев да ја најдам, па доколку има слободно избришете ја. Сакам феминките кои имаат користено услуга од страниците како grouper, kolektiva и kupinapopust да дадат свои коментари како се задоволни од услугата, дали го добиле она што им ветиле, дали имало пропусти и сл. Јас до сега не сум користела услуга од овие веб страници но би сакала оваа зима да одам за Банксо а како што видов има многу интересни и ефтини понуди. Затоа ве молам доколку некој има некакво искуство да пише :)
   
 2. Nana19

  Nana19 Популарен член

  Се зачлени на:
  1 септември 2012
  Пораки:
  2.141
  Допаѓања:
  2.753
  Хахаха и јас синоке барав ваква тема, најдов едни сваровски обетки сакав да ги порачам па сакав да слушнам некои искуства шо како е .благодарам позз
   
 3. RainBow

  RainBow Глобален модератор Член на тимот

  Се зачлени на:
  3 декември 2009
  Пораки:
  21.793
  Допаѓања:
  65.509
  Пол:
  Женски
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.