1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Добро утро

Дискусија во 'Кафе-муабети' започната од RedRose97, 16 октомври 2010.

 1. RedRose97

  RedRose97 Истакнат член

  Се зачлени на:
  28 јули 2010
  Пораки:
  357
  Допаѓања:
  158
  Еве како што има тема добра ноќ еве и една тема за добро утро во која можете да му посакате добро утро на оној што сакате :) Како за почеток еве јас сакам да ви посакам едно добро утро на сите форумчиики :sun:
   
  На Crna Dama му/ѝ се допаѓа ова.
 2. julie77

  julie77 Форумски идол

  Се зачлени на:
  2 февруари 2010
  Пораки:
  5.566
  Допаѓања:
  20.044
  Добро утро добар ден и од мене... :hai: Јас веќе си го завршувам утринското кафе :)
   
 3. Angelche

  Angelche Популарен член

  Се зачлени на:
  6 мај 2010
  Пораки:
  3.747
  Допаѓања:
  1.358
  [​IMG]
  Добро ви утро!
   
 4. SOVRSENSTVO

  SOVRSENSTVO Популарен член

  Се зачлени на:
  20 септември 2010
  Пораки:
  2.790
  Допаѓања:
  1.554
  Добро утро и имајте пријатен ден :)
   
 5. Phyramide

  Phyramide Популарен член

  Се зачлени на:
  12 јули 2010
  Пораки:
  3.009
  Допаѓања:
  14.803
  Добро утро и од мене, со едно тазе турско кафенце ;)
   
 6. Nina24

  Nina24 Популарен член

  Се зачлени на:
  25 декември 2009
  Пораки:
  667
  Допаѓања:
  339
  [​IMG]

  И од мене. Саботно, убаво, релаксирано. Со желба нешто да направам, ама мрза поголема од желбата. Па ќе си го поминам дома, малку себе ќе си се размазувам. Ќе си се тинтрам и ќе си одам по ќефот.
  Добро беше утрото, се надевам денот ќе биде поубав.
   
 7. starfish

  starfish Популарен член

  Се зачлени на:
  31 јануари 2010
  Пораки:
  4.833
  Допаѓања:
  10.128
  Пол:
  Женски
  Добро утро и од мене,
  Имајте убав ден.
  Уживајте!
   
 8. Harlow

  Harlow Истакнат член

  Се зачлени на:
  29 август 2010
  Пораки:
  319
  Допаѓања:
  105
  Добро утро на оние што сега се будат.
  Многу опуштено саботно утро, покрај тоа што имам еден куп работи кои треба да ги завршам, јас си уживам со лаптопот во кревет.

  [​IMG]
   
 9. Ema.Sk

  Ema.Sk Популарен член

  Се зачлени на:
  6 декември 2009
  Пораки:
  1.273
  Допаѓања:
  4.525
  Добро Утро ! :$

  Пијам капучино и си ја пушам првата цигарка сабајлечки ... :)
  Имајте преубав викенд :*
   

  Прикачени фајлови:

  • garfild.jpeg
   garfild.jpeg
   Големина на фајлот:
   10,6 KB
   Прегледи:
   3.042
 10. LovelyGirl

  LovelyGirl Популарен член

  Се зачлени на:
  10 февруари 2010
  Пораки:
  1.551
  Допаѓања:
  291
  Пол:
  Женски
  Добро утро и од мене на сите форумџики. Имајте убав викенд, убав ден ... :)
   
 11. Tenkai

  Tenkai Популарен член

  Се зачлени на:
  9 јули 2010
  Пораки:
  2.316
  Допаѓања:
  1.903
  Добро утро форумџики!
  Уште еден понеделник, почеток на новата недела, денот кој најмногу го мразам! :devil:
  [​IMG][​IMG]

  Пријатен ден и поздрав до сите. :*
   
 12. ludacaa

  ludacaa Истакнат член

  Се зачлени на:
  30 мај 2010
  Пораки:
  749
  Допаѓања:
  180
  добро утроооо девојкиии,имајте убав ден и убав почеток на неделава :rofl:
   
 13. Nina24

  Nina24 Популарен член

  Се зачлени на:
  25 декември 2009
  Пораки:
  667
  Допаѓања:
  339
  Добро утрооо!!! Убаво е чувството наутро! Нова шанса, нов почеток, имаш цееел ден пред тебе за се' да направиш. Свежо, одморено, желно за нови нешта!
  Освен ако не си заглавил претходната вечер некаде. :lol:
   
 14. ozbilnazena

  ozbilnazena Популарен член

  Се зачлени на:
  6 февруари 2010
  Пораки:
  1.154
  Допаѓања:
  13.168
  Пол:
  Женски
  Добро утро и од мене девојки. Имајте убав почеток на неделава.
  Бидете точни како часовник ,но недозволувајте секој да ве навива ;)
   
  На viku му/ѝ се допаѓа ова.
 15. Lina89

  Lina89 Истакнат член

  Се зачлени на:
  15 октомври 2010
  Пораки:
  151
  Допаѓања:
  36
  добро утро девојки и од мене и имајте убав ден
   
 16. Phyramide

  Phyramide Популарен член

  Се зачлени на:
  12 јули 2010
  Пораки:
  3.009
  Допаѓања:
  14.803
  Добро утро, добар ден ;)
   
 17. Ema.Sk

  Ema.Sk Популарен член

  Се зачлени на:
  6 декември 2009
  Пораки:
  1.273
  Допаѓања:
  4.525
  Добро утро феминки мои најмили :*
   

  Прикачени фајлови:

 18. Lacrimosa

  Lacrimosa Популарен член

  Се зачлени на:
  19 јули 2010
  Пораки:
  1.833
  Допаѓања:
  2.928
  Пол:
  Женски
  Добро утро девојки, шоубав ден, ем роденден, ем Понеделник, јас па мразам Недела :lol:
  Имајте убав ден :*
   
 19. Nina24

  Nina24 Популарен член

  Се зачлени на:
  25 декември 2009
  Пораки:
  667
  Допаѓања:
  339
  Се надевам ќе биде добро. Имам големи очекувања од дешавките што треба да се случат утрово. Нека биде среќно и добро.
  Фимејлки :lol: :* Добро утро!!!
   
 20. starfish

  starfish Популарен член

  Се зачлени на:
  31 јануари 2010
  Пораки:
  4.833
  Допаѓања:
  10.128
  Пол:
  Женски
  Добро утро феминки!!
  Ајде, нека започне денот убаво.
  :*


  [​IMG]