1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Догледање...

Дискусија во 'Канта' започната од The.Princess, 14 декември 2012.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. The.Princess

  The.Princess Истакнат член

  Се зачлени на:
  17 јуни 2012
  Пораки:
  281
  Допаѓања:
  146
  Ја направив темава колку за да се поздравуваме кога си заминуваме од форумав и да си припомнеме некој збор.. што велите?

  Ако е дупла или глупа секако во канта.. :)

  Еве јас одам - догледање.. малце да се одморам од компјутеров, леелее.. доаѓа некој со менне? :wasntme:
   
 2. simpaticnaa

  simpaticnaa Истакнат член

  Се зачлени на:
  29 мај 2012
  Пораки:
  1.012
  Допаѓања:
  684
  Jaaaс доаѓаам :D Очите ме заболеа од компјутерот :D :!:
   
 3. LittleFairy

  LittleFairy Популарен член

  Се зачлени на:
  30 април 2012
  Пораки:
  1.427
  Допаѓања:
  1.935
  Oф Господе, што е со темава..? :^)
   
 4. Lahaliva

  Lahaliva Нов член

  Се зачлени на:
  29 ноември 2012
  Пораки:
  225
  Допаѓања:
  317
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.