1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Додворувачии

Дискусија во 'Канта' започната од litle-me, 25 јануари 2014.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. litle-me

  litle-me Нов член

  Се зачлени на:
  25 јануари 2014
  Пораки:
  8
  Допаѓања:
  0
  Како да забележам кога некој ми се додворува? :wasntme:
   
 2. Dark-Lady

  Dark-Lady Популарен член

  Се зачлени на:
  6 април 2013
  Пораки:
  560
  Допаѓања:
  907
  Девојче, гледам дека денес отвори неколку теми, од кои некои се дупли.
  На профил ти пишува дека имаш 18 години. Јас чисто се сомневам дали имаш 12, а не пак 18. :^)
   
 3. Viktorijaaa5

  Viktorijaaa5 Форумски идол

  Се зачлени на:
  26 октомври 2013
  Пораки:
  4.395
  Допаѓања:
  71.958
  Пол:
  Женски
  Пред да отвориш уште една дупла тема те молам прочитај ги правилата :)
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.